У Дніпрі дітям Луганщини з порушеннями мовлення допомагає логопед з Кремінщини – як записатися

У Дніпрі дітям Луганщини з порушеннями мовлення допомагає логопед з Кремінщини – як записатися

На базі Дніпровського координаційного центру підтримки ВПО Луганської області, яким опікується Кремінська міська військова адміністрація, на постійній основі працює вчитель-логопед. Безкоштовні заняття проводить фахівець КУ "Кремінський міський центр комплексної реабілітації дітей та осіб з інвалідністю "Добро" Олена Ахрамчук.

Про це повідомляє Кремінська міська рада.

“Пані Олена професійно займається виправленням дефектів мовлення у дітей, має 12 років педагогічного стажу і досвід приватної логопедичної практики. Менше ніж за 2 місяці, з лютого 2024 року, відколи вона почала працювати на координаційному центрі підтримки ВПО, уже 20 діточок Луганщини віком від 2 до 9 років отримали 250 логопедичних послуг – це консультації, очні та дистанційні індивідуальні заняття”, – йдеться у повідомленні.

На заняттях проходять логопедичні ігри та вправи на розвиток фонематичного слуху, мовного дихання, збагачення пасивного та активного словникового запасу, вчитель-логопед займається з дітьми постановкою та корекцією звуковимови, розвитком лексико-граматичної сторони мовлення та збагаченням зв’язного мовлення.

“Також паралельно ми працюємо над розвитком всіх психічних процесів – пам'ять, увага, мислення. Менші за віком дітки найчастіше приходять із затримкою мовленнєвого розвитку – це або повна відсутність мовлення, або маленький словниковий запас, або мовленнєвий негативізм (коли дитина неохоче вступає в мовне спілкування). У старших дітей, найчастіше, інші проблеми – порушення звуковимови, голосу і чіткості мовлення, недостатньо розвинене зв'язне мовлення та граматичні порушення мовлення», – розповіла Олена.

Заняття з логопедом проводяться у хабі для ВПО з Луганщини по вівторках та четвергах за адресою: Дніпро, вул.В.Антоновича, 89. Записатися у чергу можна за телефоном хабу: 0664839248.

Нагадаємо, на базі гуманітарного хабу Нижньодуванської громади у Києві створили міні освітній простір для дітей.