ЛОВА: окупанти не обіцяють навіть розібрати завали у Рубіжному, з рф привезуть кінотеатри на колесах
З росії до окупованої Луганщини передадуть 10 кінотеатрів на колесах. У південному районі Рубіжного відновлювальних робіт не обіцяють.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
Так, до самопроголошеної «лнр» упродовж року за підтримки окупаційного мінкульту доставлять ще десять кінотеатрів на колесах.
«Їх використовуватимуть при організації дозвілля – проводитимуть масові заходи із дозволу фсб, транслюватимуть обрані кінострічки та пропагандистськи телепередачі», – сказано у повідомленні.
Перші 10 таких автоклубів передали на окуповану Луганщину минулого року, деякі з них вже агітували на місцях.
Також у ЛОВА повідомили, що нові райони Рубіжного залишилися у більш-менш придатному для існування стані. Тому саме там загарбники влаштували показове відновлення найбільш вцілілих багатоповерхівок.
У південному районі не відбувається й цього. «Місцева окупаційна адміністрація не обіцяє навіть розібрати завали, що утворилися на вулицях після того, як армія рф зруйнувала будинки містян», – підсумували у ЛОВА.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що з окупованого Рубіжного не випускають без відвідування військкомату.
- 457 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 12:00 Харченко передав поліцейським Луганщини 19 комплексів РЕБ та РЕР
- 11:00 У держави немає ресурсу для компенсації усім, хто втратив житло через окупацію, – Фролов
- 10:00 На війні загинув 29-річний захисник з Сіверськодонецька Олександр Воронкін
- 09:00 ЛОВА: Окупанти не ремонтують критичну інфраструктуру на Луганщині, а перевірки на кордоні з рф посилюють
- 08:30 На Луганщині ворог штурмував поблизу Новоєгорівки та Твердохлібового
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Чому призупиняють роботу сіверськодонецьких шкіл і що буде з учителями та учнями 13.06.2026 переглядів: 1526
- Айдар, Щастя, Сіверськодонецьк: дрони Третього корпусу атакують логістику окупантів на Луганщині (ВІДЕО) 11.06.2026 переглядів: 1414
- «З реєстром повний треш»: у сіверськодончан є питання до прозорості розіграшу за житловою програмою 60+ 16.06.2026 переглядів: 1340
- Вночі в окупованому Сіверськодонецьку було гучно: що відомо 10.06.2026 переглядів: 1188


У держави немає ресурсу для компенсації усім, хто втратив житло через окупацію, – Фролов
На війні загинув 29-річний захисник з Сіверськодонецька Олександр Воронкін
На Луганщині ворог штурмував поблизу Новоєгорівки та Твердохлібового
