Про надання звітності з податку на додану вартість
Заступник начальника ДПІ у м. Сєвєродонецьку Олександр Вікторович Ломонос повідомляє, що у зв’язку із набранням чинності закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України» від 31.07.2014 №1621-VII з 01.09.2014 внесені зміни до статті 49 Податкового кодексу України «Подання податкової декларації до контролюючих органів», відповідно до яких надання податкової звітності з податку на додану вартість до контролюючого органу здійснюється всіма платниками в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством.
Для отримання безкоштовних сертифікатів електронного цифрового підпису платникики можуть звернутись до відділення акредитованого центру сертифікації ключів, яке функціонує у приміщенні ДПІ у м.Сєвєродонецьку за адресою: вул.Енергетиків, 72.
- 1873 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 12 учнів рубіжанської школи мистецтв отримали грошову премію
- 18:00 Адвокацію інтересів релокованих підприємств розглянуть з підприємцями Луганщини
- 17:00 «Тільки губи фарбують». Сіверськодончани відповіли окупантам на допис про ремонт усіх будинків до 2030 року
- 16:40 росія значно прискорила виробництво "шахедів" і розбудову заводу в "Алабузі", - CNN
- 16:00 У Сіверськодонецьку горить будинок. Також пишуть про нібито пожежу на «Азоті»
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Мешканці захопленої Луганщини не зможуть позбутися паспорта рф навіть при підозрі в екстремізмі. Ціна на газ зросла на 62% 18.07.2025 переглядів: 5320
- Внесли зміни до умов пільгової іпотеки “Житло для ВПО”: про що мова 18.07.2025 переглядів: 4569
- У Сіверськодонецьку розігнали підприємство, яке робило ремонти, куди тепер звертатися – люди не знають 22.07.2025 переглядів: 3280
- Окупанти виставили на “аукціон” два приміщення у Сіверськодонецьку 23.07.2025 переглядів: 1584