росія захопила ще два населені пункти, – Deepstate
У неділю, 5 травня, у Deepstate оновили мапу. Згідно з інформацією, російська армія окупувала два селища.
Про це йдеться у Telegram-каналі Deepstate.
"Ворог окупував Архангельське та Котлярівку, вийшов на адміністративні межі Очеретиного та просунувся біля Новопокровського, Уманського, Первомайського та в Красногорівці", - зазначено у повідомленні.
У зведенні на фронті станом на 4 квітня 2024 року повідомляється, що окупанти захопили Архангельське та посадки східніше.
"Крім того, всі адмінмежі Очеретиного у червоній зоні, так як до цього не було підтвердження, що ворог зумів закріпитися біля будівлі школи. Кацап проводить наступальні дії в бік Новопокровського, має частковий успіх. Аналогічна ситуація південніше Первомайського та східніше Уманського", - розповіли у зведенні.
До того ж біля Уманського відновилися штурми з технікою та купою десанту на ній. В Красногорівці тривають бої за місто, ворог продовжує займати по клаптику населений пункт. В Урожайному Сили Оборони продовжують відбивати атаки, а ворог нарощує своє угрупування в тому районі.
Нагадаємо, що ворог також просунувся в Нетайловому, згідно з даними Deepstate.
- 665 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 09:00 Бої точилися поблизу Греківки
- 08:26 У Сіверськодонецьку чоловік помер від холоду. «Не знаю, як ми виживимо цієї зими. Може, відійдемо в інший світ»
- 19:00 Майже 300 дітей з Лисичанської громади до Дня Миколая отримають по тисячі гривень допомоги – куди звертатися
- 18:00 Колишню чиновницю з Луганщини засудили до 9 років за колабораціонізм
- 17:00 Сіверськодончанам виплатили понад 70 тис. грн допомоги на лікування
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Переховувала військових ЗСУ: окупанти засудили до 16 років колонії жительку Новоайдару 03.12.2025 переглядів: 797
- На Дніпропетровщині загинув захисник з Лисичанська Валерій Шутов 27.11.2025 переглядів: 768
- Стало відомо про загибель на війні ще одного військового з Луганщини 27.11.2025 переглядів: 748
- Від отриманих поранень помер 24-річний захисник з Луганщини 04.12.2025 переглядів: 644


Бої точилися поблизу Греківки
У Сіверськодонецьку чоловік помер від холоду. «Не знаю, як ми виживимо цієї зими. Може, відійдемо в інший світ»
На окупованій Луганщині через спалах грипу люди стоять у довгих чергах до поліклініки, – “Жовта стрічка”