ЛОВА: Окупанти агітують випускників вступати до військових закладів, колаборантів у «лнр» готують прискорено
На окупованих територіях випускників шкіл росіяни агітують вступати до військових вишів та училищ. Колаборанти у «лнр» здобувають кваліфікацію протягом кількатижневих курсів.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
За інформацією ЛОВА, випускників шкіл 2024 року в окупації агітують вступати до військового вишу у пєрмі, а також до відповідних училищ.
«Про строки навчання інформацію не розповсюджують, бо очікують, що вони будуть прискореними», - розповіли в адміністрації.
Також у ЛОВА нагадали, що ще минулого року окупаційна влада запровадила у самопроголошеній «лнр» практику курсів для майбутніх управлінців.
«Відтоді достатньо лише кількох тижнів навчання аби здобути відповідну кваліфікацію за стандартами рф. За прискореною програмою вже підготовлено шість тисяч колаборантів. Цьогоріч планується охопити ще щонайменше сім тисяч», - йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, окупанти набирають сиріт з ТОТ на навчання в академії «слідчого комітету».
- 509 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Концепції онлайн промоції релокованого бізнесу Луганщини розглянуть із підприємцями
- 13:30 У Рівному розпочала прийом лікарка-педіатр зі Старобільської громади
- 12:17 Офіційно: сили оборони звільнили Безсалівку на Сумщині
- 12:00 “Шлях до миру в Україні не може бути вирішений без України”: заява лідерів ЄС напередодні зустрічі Трампа і путіна
- 10:30 ЛОВА: росіяни вчать дітей бути снайперами, підліткам ускладнять виїзд з окупованої Луганщини
Найпопулярніші новини за тиждень:
- “За все моє життя у місті не було такого”: у Сіверськодонецьку скаржаться на якість води 08.08.2025 переглядів: 4854
- “Сумно на це дивитися”: у мережі показали демонтаж під’їзду будинку в Сіверськодонецьку (ВІДЕО) 07.08.2025 переглядів: 2432
- ЛОВА: У вцілілих будинках Сіверськодонецька заселена третина квартир, подекуди - ще менше 09.08.2025 переглядів: 1579
- Президент звільнив Юрченка та Гайдая 03.08.2025 переглядів: 1278