На окупованій Луганщині, щоб встановити супутникове телебачення, необхідно дзвонити з дротового телефону
У самопроголощеній «лнр» для встановлення цифрового супутникового телебачення треба зателефонувати з дротового телефону. Російські інвестори перенесли обіцянки щодо модернізації шахт на наступний рік - зарплату вони не виплачують.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
Для встановлення цифрового супутникового телебачення «руський мир» треба зателефонувати з дротового телефону.
«Є декілька способів оформлення заявки. У прифронтових містах діє лише один - дзвінок з дротового телефону на «гарячу лінію». Бо мобільного зв'язку там немає. Є «мінцифра» «руський мир», - зазначили у ЛОВА.
Також повідомляється, що минуло майже три місяці, як шахту «Білоріченська» та допоміжні виробництва віддали у користування інвестору, не оголошуючи про торги.
За цей час новий власник пообіцяв лише провести випробування нового обладнання на одній з лав. Змонтують його у наступному році, після чого тестуватимуть для визначення рівня безпеки та можливості чи неможливості встановлення на інших підприємствах.
Борг по зарплаті там становить понад два місяці.
Нагадаємо, у Луганську дефіцит пального після пожежі на нафтобазі.
- 466 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:00 Підозру від СБУ отримав «керівник» музею з Луганщини, який поширює пропагандистські наративи рф
- 16:00 Керівниця департаменту комунікацій Луганської ОВА у вересні отримала понад 200 тис. грн зарплати
- 15:00 “Це нахабна брехня”: сіверськодончани прокоментували звіт пасічника путіну про 800 відновлених будинків у “...
- 14:00 Діти луганських ВПО зможуть безкоштовно займатися боксом на Київщині – підписали меморандум
- 13:00 Після удару по складах на Луганщині окупанти поспішно розосереджують боєприпаси, - “АТЕШ”
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Ексзаступниця голови Сіверськодонецької МВА Верховська отримала понад 1 млн грн зарплати 22.09.2025 переглядів: 8330
- «Завод та Сіверськодонецьк будували люди, які вміли мріяти»: розмова з директоркою музею «Азоту» Ольгою Головко 23.09.2025 переглядів: 2544
- У Сіверськодонецьку «гастролери» з рф відповідальність за неякісні ремонти перекидають на місцевих 22.09.2025 переглядів: 2218
- 12 років тюрми загрожує колаборанту з Сіверськодонецька за роботу в окупаційній адміністрації 17.09.2025 переглядів: 1954