У Мінреінтеграції розповіли подробиці про виплати ВПО у квітні
На виплати внутрішнім переселенцям у квітні спрямували 2,6 мільярда гривень.
Про це йшлося на засіданні Координаційного штабу з питань забезпечення реалізації прав і свобод ВПО, повідомляє Мінреінтеграції.
“Державну допомогу на проживання внутрішнім переселенцям за квітень виплачено”, - наголосили у міністерстві.
За інформацією відомства, загалом минулого місяця допомогу на проживання отримали майже 1 мільйон внутрішньо переміщених осіб.
“Варто зауважити, що кількість ВПО, які отримають виплату, збільшиться, адже деякі заяви на продовження виплат перебувають в обробці”, - йдеться у повідомленні.
Від початку 2024 року виплати ВПО профінансували на загальну суму 16 мільярдів гривень.
Нагадаємо, деякі категорії ВПО отримають свої виплати з березня, навіть якщо заява буде оброблена у травні.
- 465 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:00 Підозру від СБУ отримав «керівник» музею з Луганщини, який поширює пропагандистські наративи рф
- 16:00 Керівниця департаменту комунікацій Луганської ОВА у вересні отримала понад 200 тис. грн зарплати
- 15:00 “Це нахабна брехня”: сіверськодончани прокоментували звіт пасічника путіну про 800 відновлених будинків у “...
- 14:00 Діти луганських ВПО зможуть безкоштовно займатися боксом на Київщині – підписали меморандум
- 13:00 Після удару по складах на Луганщині окупанти поспішно розосереджують боєприпаси, - “АТЕШ”
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Ексзаступниця голови Сіверськодонецької МВА Верховська отримала понад 1 млн грн зарплати 22.09.2025 переглядів: 8331
- «Завод та Сіверськодонецьк будували люди, які вміли мріяти»: розмова з директоркою музею «Азоту» Ольгою Головко 23.09.2025 переглядів: 2552
- У Сіверськодонецьку «гастролери» з рф відповідальність за неякісні ремонти перекидають на місцевих 22.09.2025 переглядів: 2219
- 12 років тюрми загрожує колаборанту з Сіверськодонецька за роботу в окупаційній адміністрації 17.09.2025 переглядів: 1955