20-річний командир танка з Луганщини отримав відзнаку «Золотий Тризуб»
Опубліковано 11.05.2024 - 17:00
Луганчанин Михайло Зеленько отримав від Міністерства оборони України почесну відзнаку – медаль «Золотий Тризуб».
Про це повідомляє Луганська ОВА.
Медаль вручають військовослужбовцям Збройних cил України за високі показники у професійній та бойовій підготовці, наголосили у ЛОВА.
«Хлопець від початку повномасштабного вторгнення воює у танковому батальйоні 5-ї окремої штурмової бригади. Він – командир танку», – йдеться у повідомленні.
Михайлу 20 років. Родом захисник із Куземівки Сватівського району.
Нагадаємо, у 2023 році Михайла Зеленька нагородили почесною відзнакою Головнокомандувача ЗСУ «Золотий хрест».
- 584 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Окупанти передали до суду справу проти ще одного «айдарівця»
- 18:26 Під час ворожої атаки на Київ постраждав корпус релокованого СНУ ім. Даля
- 17:00 Через негоду та відключення світла лисичанський ЦНАП змінив режим роботи
- 16:00 Керівництво луганського пенсійного фонду консультуватиме телефонами – як звернутися
- 15:00 На утримання сіверськодонецьких КП витратили понад 15 млн грн
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Лісова дача»: для чого Сіверськодонецька МВА придбала комплекс на Закарпатті 08.01.2026 переглядів: 999
- Загинув військовий з Луганщини Ігор Орлов: його поховають у Львові 06.01.2026 переглядів: 723
- Стало відомо про загибель ще одного військового з Луганщини 06.01.2026 переглядів: 424
- «До дому залишалось 16 кілометрів»: історія сіверськодончанина від фронту до керівництва коледжем на Одещині 09.01.2026 переглядів: 416


На утримання сіверськодонецьких КП витратили понад 15 млн грн
Сіверськодонецька громада – учасниця відбору до проєкту будівництва соцжитла, – Мінрозвитку
У Лісовій дачі - одне з найбільших поховань: що окупанти розповідають про вилучення тіл на Луганщині