Мобільний застосунок Резерв+ запрацює в Україні з 18 травня: як ним користуватися (ВІДЕО)

Мобільний застосунок Резерв+ запрацює в Україні з 18 травня: як ним користуватися (ВІДЕО)

Міноборони з 18 травня запускає мобільний застосунок Резерв+ для військовозобов'язаних, призовників та резервістів.

Відомство пояснило, як ним користуватися.

"Відзавтра всі військовозобов'язані віком 18-60 років протягом 60 днів — до 16 липня включно, повинні оновити свої облікові дані: мобільний телефон, фактичне місце проживання та e-mail (за наявності). Під час оновлення даних направлення на ВЛК видаватися не буде. Таке направлення може бути виписане у разі потреби згодом", - нагадали у Міноборони.

Застосунок Резерв+. буде доступний для завантаження на смартфонах через App Store та Google Play Market з 18 травня, обіцяє Міноборони.

Резерв+ надає можливість оперативного оновлення даних та доступу до інформації у реєстрі "Оберіг". Це зручний спосіб виконання обов’язкової процедури оновлення особистих даних.

"Після оновлення даних у застосунку ви зможете побачити інформацію з реєстру Оберіг щодо себе. Також оновити дані можна офлайн у Територіальних центрах комплектування або Центрах надання адміністративних послуг, які діють по всій країні. Якщо ви будете оновлювати дані через ТЦК, окрім самого витягу з реєстру, ви також отримаєте відповідну відмітку у військовий квиток", - додає Міноборони.Також міністерство повідомляє, що з 18 червня у застосунку Резерв+ також з’явиться QR-код, відсканувавши який відповідні представники влади зможуть миттєво отримати інформацію про ваш статус як військовозобовʼязаного, призовника або резервіста.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський сьогодні, 17 травня підписав закон №10379 "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за військові правопорушення". Штрафи виростуть до 59 тис. грн.