У районі Білогорівки росіяни зазнали втрат

У районі Білогорівки росіяни зазнали втрат

Загарбники зазнали значних втрат біля Білогорівки, у Невському росіяни зруйнували ще два будинки.

Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.

На Сіверському напрямку противник здійснив 23 спроби вклинитися в українську оборону. Намагався зробити прорив у районі Білогорівки, де атакував 17 разів. Успіху не мав і зазнав значних втрат, а саме: 53 особи вбитими та пораненими, 14 одиниць озброєння та військової техніки. Із них: два танки, 11 бойових броньованих машин та ще один засіб РЕБ.

«Ворожі обстріли Невського та навколишніх сіл, на жаль, стали регулярністю. Майже щодня ми маємо руйнування житлової забудови. Вчора було влучання у ще два пошкоджених раніше будинки та інші споруди. Є влучання у Макіївці. Також противник відкривав вогонь по Стельмахівці, Куземівці та Новолюбівці», - поінформував начальник обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

На фронті росіяни сконцентрували атакуючі зусилля біля Стельмахівки на Куп’янському напрямку та поблизу Білогорівки на Сіверському.

На Лиманському напрямку українські воїни тримали ворога під вогневим контролем, мали успіх на окремих ділянках. Окупанти завдали авіаційних ударів по Серебрянському лісу.

Нагадаємо, на Луганщині під ворожим вогнем минулої доби опинилися Невське, Стельмахівка та Куземівка.