У луганчан - 13 нагород на чемпіонаті України з параплавання 

У луганчан - 13 нагород на чемпіонаті України з параплавання 

Спортсмени Луганської обласної ДЮСШ для осіб з інвалідністю отримали низку нагород на чемпіонаті України з параплавання.

Про це повідомляє Управління молоді та спорту Луганської ОДА.

Чемпіонат України з параплавання серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, порушеннями зору, вадами фізичного та розумового розвитку пройшов з 16 по 18 травня у Полтаві.

У змаганнях взяли участь 145 спортсменів з різних регіонів України. Луганщину на змаганнях представили вихованці Луганської обласної дитячо-юнацької спортивної школи для осіб з інвалідністю.

Луганські спортсмени показали на чемпіонаті такі результати:

  • Роман Куценко здобув переміг на дистанції 50 метрів брасом, дистанції 50 метрів вільним стилем, дистанції 100 метрів вільним стилем, посів друге місце на дистанції 50 метрів на спині та третє місце - на дистанції 150 метрів у комплексному плаванні;
  • Марина Низова посіла перші місця на дистанції 50 метрів брасом та дистанції 100 метрів брасом, а також друге місце на дистанції 50 метрів вільним стилем;
  • Ганна Поліщук стала першою на дистанції 150 метрів у комплексному плаванні, дистанції 50 метрів брасом, дистанції 50 метрів вільним стилем, дистанції 100 метрів вільним стилем та посіла друге місце на дистанції 50 метрів на спині.

Підготували спортсменів тренери Надія Можаєва та Олексій Ганусенко.

Нагадаємо, сєвєродонецькі тенісистки - бронзові призерки чемпіонату округу Дрезден.