Такер Карлсон, який взяв інтерв'ю у путіна, став ведучим на російському телеканалі

Такер Карлсон, який взяв інтерв'ю в путіна, став ведучим на російському телеканалі

Американський журналіст Такер Карлсон, який взяв інтерв'ю у російського диктатора володимира путіна, став ведучим на пропагандистському телеканалі "росія 24".

Про це пише "Настоящее время".

Карлсон почав вести свою програму TUCKER на телеканалі "росія 24". Програма стала спільним проектом YouTube-каналу "Карлсон ТВ" та ВГТРК.

У першому випуску Карлсон говорив на тему кліщів та хвороби Лайма. Sota звернула увагу на те, що випуск був присвячений "військово-біологічній діяльності" США: у ньому Карлсон поговорив з Кріс Ньюбі, авторкою теорії про те, що кліщів із хворобою Лайма поширюють американські біолабораторії.

У лютому 2023 року Такер Карлсон узяв інтерв'ю у путіна, пізніше – у засновника Telegram Павла Дурова та філософа Олександра Дугіна.

Раніше Карлсон працював на Fox News, де неодноразово критикував виділення США грошей Україні. Його також називають одним із активних прихильників Дональда Трампа.

Нагадаємо, Карлсон провів більшу частину свого двогодинного інтерв’ю з путіним мовчки або виглядаючи збентеженим.

8 лютого Карлсон на своєму сайті опублікував відео, яке зняв одразу після розмови з путіним. Воно доступне тільки підписникам, але WP розшифрував те, що сказав Карлсон у позолоченому передпокої Кремлівського палацу.

WP звернув увагу, що Карлсон не поставив жодного запитання про атаки росії на цивільні райони чи критичну інфраструктуру в Україні, в результаті яких загинули тисячі людей. Не було жодної згадки про звинувачення російського лідера у військових злочинах чи примусову депортацію українських дітей. Також не було запитань про масштабні політичні репресії у росії проти критиків путіна чи тривалі тюремні ув’язнення простих росіян, які влаштовували антивоєнні протести.

Карлсон сказав, що початок інтерв'ю застав його зненацька: "Надзвичайно докладна історія сягає 9 століття росії".

"Я не зовсім впевнений, що думаю про інтерв'ю. … Мені знадобиться рік, щоб вирішити, що це було" - сказав Карлсон у відео, опублікованому на його сайті.