Під вогнем противника - кожне деокуповане село на Луганщині, де є цивільні, - Лисогор
Минулої під ворожі обстріли потрапили Невське, Макіївка, Новолюбівка. Артилерійський і мінометний вогонь ворог також спрямував у бік Стельмахівки та Куземівки.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
«Учора під вогнем противника опинилося кожне село, де є цивільне населення», - наголосив очільник Луганщини Артем Лисогор.
Найважча ситуація, за його словами, у Невському.
«Крім артилерії, по населеному пункту завдані удари чотирма ракетами. Є влучання щонайменше по п’яти будинках. Господарчі споруди постраждали у Новолюбівці. Попри це, представники Красноріченської громади встигли доставити жителям Новолюбівки продуктові набори», - розповів Лисогор.
Він також повідомив, що бойові дії розгорталися біля Білогорівки та Новоєгорівки. Авіаційних ударів противник завдав по Сергіївці та Макіївці.
Раніше повідомлялося, що під вогнем росіян перебуває логістичне сполучення між деокупованими селами.
- 317 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 15:11 Крим залишиться за росією, Зеленський це розуміє, - Трамп
- 15:00 Дітей ВПО в Івано-Франківську запрошують на курси з програмування: подробиці
- 14:08 Залужний назвав шість типів дронів, які необхідно розвивати Україні
- 14:00 Окупанти на Луганщині звинуватили жінку у переховуванні українських військових
- 13:03 НБУ вважає, що тарифні війни Трампа не вплинуть на інфляцію в Україні: ціни на імпорт можуть знизитися
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Одна з заступниць керівника Сєвєродонецької МВА отримала понад 1,2 млн зарплати 21.04.2025 переглядів: 4853
- Луганські ВПО можуть заселитися у модульні містечка у Львові – куди звертатися 18.04.2025 переглядів: 3044
- ВПО можуть отримати гроші на оренду житла від УВКБ ООН – куди звертатися 20.04.2025 переглядів: 2196
- Луганським ВПО пропонують житло у Дніпрі та на Прикарпатті – куди звертатися 22.04.2025 переглядів: 2009