Пожежі на окупованій Луганщині охопили понад 780 га: де горять ліси
Режим надзвичайної ситуації “міжмуніципального рівня” ввели окупанти через лісові пожежі у Станично-Луганському та Новоайдарському районах.
Таке розпорядження прийняв “уряд” самопроголошеної “лнр”, повідомляють ресурси окупантів.
Місцевим жителям заборонили відвідування лісів, а також в’їзд туди на автомобілях.
Зазначається, що наразі загальна площа загоряння становить понад 780 гектарів. Пожежі зафіксували у Нижньотеплому (близько 280 га), Гречишкіному, Смоляниновому, Капітановому (площею близько 500 га).
Пожежі палають вже третю добу. За словами окупаційних чиновників, станом на 25 травня основні осередки пожеж нібито локалізували.
Нагадаємо, на окупованій Луганщині вслід за Кремінським та Сєвєродонецьким лісництвом зайнялися ліси у Станично-Луганському районі.
- 1078 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Оновлення Стратегії розвитку Рубіжанської громади: мешканців закликають долучатися
- 18:00 €350 млн для відновлення житла: Кулеба назвав ключові напрями фінансування
- 17:00 Переселення мешканців модульного містечка з Дніпра до Києва: що кажуть у ЛОДА
- 16:01 Понад 9 млн грн виплатили військовим Сіверськодонецької громади від початку року
- 15:00 На Хмельниччині попрощалися з загиблим захисником з Луганщини Владиславом Непраном
Найпопулярніші новини за тиждень:
- ЛОВА: росіяни вивозять старшокласників з ТОТ Луганщини до татарстану, а бензин у Сіверськодонецьку подорожчав у чотири рази 30.06.2026 переглядів: 1410
- Директор КП «Житлосервіс "Світанок"» Олег Кузьмінов подав декларацію при звільненні 30.06.2026 переглядів: 1352
- Власника «Рубіжанського картонно-тарного комбінату» суд визнав винним у колабораційній діяльності, - ЗМІ 01.07.2026 переглядів: 913
- Штурмував Сіверськодонецьк, Рубіжне, Лисичанськ: ще один бойовик отримав довічне 01.07.2026 переглядів: 905


Переселення мешканців модульного містечка з Дніпра до Києва: що кажуть у ЛОДА
Понад 9 млн грн виплатили військовим Сіверськодонецької громади від початку року
На Хмельниччині попрощалися з загиблим захисником з Луганщини Владиславом Непраном
