У Дніпрі поховали військового з Луганщини
На Краснопільському кладовищі у Дніпрі попрощалися із військовослужбовцем Ярославом Татарченком родом зі Станиці Луганської.
Про це повідомив керівник Луганської ОВА Артем Лисогор.
До повномасштабного вторгнення Ярослав жив та працював у Сєвєродонецьку.
“Був компанійською, позитивною та принциповою людиною. Захоплювався автомобілями. Ще у 2014, дитиною, він бачив усі жахіття війни, а тому до лав ЗСУ вступив добровольцем”, – йдеться у повідомленні.
Обороняв Батьківщину у лавах 25-тої окремої повітрянодесантної Січеславської бригади. Загинув під час виконання бойового завдання на Авдіївському напрямку.
Ярослав не дожив два тижні до свого 23-річчя.
Провели в останню путь захисника під стягом від рідної громади.
Попрощатися з Ярославом прийшли друзі та побратими, односельці, представники громади, районної та обласної адміністрації.
Нагадаємо, 27 травня 2024 року внаслідок захворювання, пов'язаного з проходженням військової служби, помер захисник з Лисичанська Артем Горетий.
- 665 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 СБУ викрила колаборантів, які працюють у поліції, прокуратурі та судах окупантів на Луганщині
- 18:00 Рада оборони Луганщини затвердила ще майже 94 млн грн на потреби військових підрозділів
- 17:00 У Сіверськодонецьку під час демонтажу багатоповерхівки пошкодили сусідній будинок
- 16:00 Пожежі у лісах Кремінської та Лисичанської громад: екоінспекція визначила нові збитки, завдані довкіллю Луганщини
- 15:00 В Україну в межах репатріації повернули 522 тіла загиблих військових
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «З реєстром повний треш»: у сіверськодончан є питання до прозорості розіграшу за житловою програмою 60+ 16.06.2026 переглядів: 1947
- Чому призупиняють роботу сіверськодонецьких шкіл і що буде з учителями та учнями 13.06.2026 переглядів: 1613
- Айдар, Щастя, Сіверськодонецьк: дрони Третього корпусу атакують логістику окупантів на Луганщині (ВІДЕО) 11.06.2026 переглядів: 1487
- На Лиманському напрямку ворог атакував поблизу п'яти населених пунктів 11.06.2026 переглядів: 1170


Пожежі у лісах Кремінської та Лисичанської громад: екоінспекція визначила нові збитки, завдані довкіллю...
В Україну в межах репатріації повернули 522 тіла загиблих військових
Оголосили підозру двом бойовикам, причетним до катувань цивільних в окупованому Луганську у 2014
