На війні загинув 22-річний лисичанин
Опубліковано 06.06.2024 - 10:00
22 квітня 2024 року на фронті загинув захисник з Лисичанська Данило Тицко.
Про це повідомляє Лисичанська МВА.
Під час повномасштабного вторгнення рф в Україну Данило добровольцем став на захист Батьківщини. Спочатку служив у складі підрозділу «Кракен», а згодом приєднався до 12-ї бригади спеціального призначення «Азов» Національної Гвардії України.
Загинув 22 квітня 2024 року під час виконання бойового завдання у районі Грігоровки Донецької області. Хлопцю було 22 роки.
Нагадаємо, 27 травня 2024 року внаслідок захворювання, пов'язаного з проходженням військової служби, помер захисник з Лисичанська Артем Горетий.
- 1569 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 16:00 У релокованому Луганському виші обрали ректора
- 15:00 СБУ заочно повідомила про підозру тюремнику з окупованої Луганщини, який катував полонених
- 14:50 Житлова програма для ВПО 60+: у Сіверськодонецькій МВА розповіли про подальший алгоритм дій для переможців
- 14:14 Різні списки, учасники з ТОТ та оскарження: Бойко прокоментувала ситуацію довкола розіграшу за програмою для ВПО 60+
- 14:00 Окупанти у Луганську притягнули до відповідальності студента за публікацію з місця «прильоту»
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Чому призупиняють роботу сіверськодонецьких шкіл і що буде з учителями та учнями 13.06.2026 переглядів: 1535
- «З реєстром повний треш»: у сіверськодончан є питання до прозорості розіграшу за житловою програмою 60+ 16.06.2026 переглядів: 1523
- Айдар, Щастя, Сіверськодонецьк: дрони Третього корпусу атакують логістику окупантів на Луганщині (ВІДЕО) 11.06.2026 переглядів: 1422
- Вночі в окупованому Сіверськодонецьку було гучно: що відомо 10.06.2026 переглядів: 1196


У релокованому Луганському виші обрали ректора
СБУ заочно повідомила про підозру тюремнику з окупованої Луганщини, який катував полонених
Житлова програма для ВПО 60+: у Сіверськодонецькій МВА розповіли про подальший алгоритм дій для переможців
