Лисогор про вибухи у Луганську: “Прилітає виключно по давній військовій інфраструктурі загарбників”

Лисогор про вибухи у Луганську: “Прилітає виключно по давній військовій інфраструктурі загарбників”

Відео з наслідками вибухів 7 червня в окупованому Луганську локалізовані у районі Гострої Могили, біля казарм колишнього Луганського вищого військового училища штурманів, де розміщуються російські загарбники.

Про це йдеться у заяві начальника Луганської ОВА Артема Лисогора.

За його словами, місцеві спостерігачі називають від семи до 20 вибухів, “можливо, разом із спробами перехоплення та влучань по місту”.

Лисогор висловив впевненість, що прилітає виключно по давній та облаштованій військовій інфраструктурі загарбників.

“По-перше, відео локалізовані у районі Гострої Могили, біля казарм колишнього Луганського вищого військового училища штурманів, де вже з комфортом обжилися російські загарбники. У тому ж місці знаходиться летовище, авіаремонтний завод та проходить траса до російського кордону. По цій трасі днями і ночами російська армія перевозить вантажі, зброю та особовий склад, який дислокується у тих же ж казармах льотного училища. А також у районі колишнього обласного військомату. Повідомляють також про влучання у нафтобазу – вже вчетверте за останні два місяці ”, - наголосив він.

На думку очільника Луганщини, ”тільки росія несе відповідальність за жертви серед містян Луганська”.

“По-друге, зброя надана нам західними союзниками надзвичайно точна. На жаль, росіяни завжди прикриваються мирними мешканцями, і якби ППО не працювало над житловими кварталами, то повідомлень про постраждалих серед цивільних, а тим більш – серед дітей, не було б”, - заявив Лисогор. 

Нагадаємо, в окупованому Луганську 7 червня 2024 року пролунала серія вибухів.