Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо деяких питань оподаткування благодійної допомоги відповідно Закону України від 02.09.2014р. №1668-VII.
Тимчасово, на період проведення антитерористичної операції, до інших витрат звичайної діяльності без обмежень, передбачених підпунктом "а" підпункту 138.10.6 пункту 138.10 статті 138 цього Кодексу, включаються суми коштів або вартість спеціальних засобів індивідуального захисту (касок, бронежилетів, виготовлених відповідно до військових стандартів), технічних засобів спостереження, лікарських засобів та медичних виробів, засобів особистої гігієни, продуктів харчування, предметів речового забезпечення, а також інших товарів, виконаних робіт, наданих послуг за переліком, що визначається Кабінетом Міністрів України, які добровільно перераховані (передані) Збройним Силам України, Національній гвардії України, Службі безпеки України, Службі зовнішньої розвідки України, Державній прикордонній службі України, Міністерству внутрішніх справ України, Управлінню державної охорони України, Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації України, іншим утвореним відповідно до законів України військовим формуванням, їх з’єднанням, військовим частинам, підрозділам, установам або організаціям, що утримуються за рахунок коштів державного бюджету, для потреб забезпечення проведення антитерористичної операції".
Закон України №1668-VII набирає чинності з наступного дня після його опублікування та поширюється на правовідносини, що виникли з 21 листопада 2013 року.
Опубліковано зазначений Закон в ЗМІ «Голос України» від 25.09.2014р. №183 та «Урядовий кур`єр» від 03.10.2014р. №182.
- 2651 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 На Закарпатті луганські ВПО отримали продуктові сертифікати
- 18:00 Сіверськодонецька МВА виплатила ще майже мільйон гривень захисникам
- 17:00 Уряд планує продовжити программу надання субвенцій на ремонт МТП для переселенців
- 16:00 У понеділок в Черкасах прийматиме начальниця обласного управління ПФУ
- 15:30 Затвердили бюджет Сіверськодонецької громади-2026
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Пам'ять, яку намагалися стерти: що відомо про Різдво та його святкування на Луганщині 24.12.2025 переглядів: 3071
- Ключові ризики та пріоритети: представили проєкт бюджету Сіверськодонецької громади-2026 19.12.2025 переглядів: 477
- «Є Всесвіт Marvel, а у мене Всесвіт мого смт», - Лєна Лягушонкова про свій роман, який став «Книгою року BBC 2025» 22.12.2025 переглядів: 441
- На Одещині попрощалися з загиблим військовим з Луганщини 20.12.2025 переглядів: 438

Затвердили бюджет Сіверськодонецької громади-2026
Колишній шахтар з Луганщини збив три «шахеди» у різдвяну ніч
Окупанти заарештували луганчанина та звинуватили у роботі на ГУР