Сєвєродонецькі підводники вибороли низку медалей на трьох Чемпіонатах України

Сєвєродонецькі підводники вибороли купу медалей на трьох Чемпіонатах України

Сєвєродончани успішно виступили на трьох Чемпіонатах України з підводного спорту та здобули купу медалей.

Про це повідомляє ДЮСШ ВВС "Садко".

Одразу три Чемпіонати України з підводного спорту пройшли у період з 13 травня по 1 червня у м. Бровари (Київська обл.) у басейні "Купава". Це Чемпіонат України з плавання в ластах серед юнаків та дівчат до 18 років, Чемпіонат України з підводного орієнтування у басейні та Чемпіонат України з плавання в ластах серед дорослих.

Сім вихованців сєвєродонецької ДЮСШ ВВС "Садко" представляли команду Луганської області на цих змаганнях.

Найбільшого успіху досягла Майстер спорту України Маргарита Ляпка. Так, на Чеміонаті України (юнаки) вона здобула "золото" на дистанції 200 м підводне плавання з аквалангом, "срібло" на 400 м з аквалангом та дві бронзові нагороди на дистанціях 50 м пірнання та 100 м підводне плавання.

Також Маргарита успішно виступила й на Чемпіонаті України з підводного орієнтування у басейні. Вона стала абсолютною Чемпіонкою вигравши всі дистанції цих змагань - "М-курс" та "5 буїв".

На цьому ж Чемпіонаті з підводного орієнтування Заслужений Майстер спорту Олександр Золотов став другим на дистанції "5 буїв" та виборов бронзову нагороду на дистанції "М-курс".

Майстер спорту міжнародного класу Володимир Сущенко на Чемпіонаті України з плавання у ластах (дорослі) виборов бронзову медаль на дистанції 200 м плавання в біластах.

Інші спортсмени Луганщини також показали хороші результати:

• МС Дмитро Серебряков був двічі четвертим на Чемпіонаті України з підводного орієнтування та посів четверте місце на дистанції 1500 м плавання у ластах та п'яте на 400 м плавання у біластах,
  • КМС Гліб Корнілов був п'ятим на дистанціях "5 буїв" та "М-курс" на Чемпіонаті з підводного орієнтування і посів четверте місце на дистанції 50 м плавання в ластах та п'ятим на 50 м пірнання на юнацькому Чемпіонаті України з плавання в ластах.

Підготували спортсменів тренери ДЮСШ ВВС "Садко" – О. Золотов, О. Ковальчук, Т. Полчанова  та О. Ковальчук.

За підсумками цих Чемпіонатів сформували національну збірну команду України, до складу якої увійшли й спортсмени-підводники з Луганщини:

Маргарита Ляпка виступатиме на Чемпіонаті Європи серед юнаків, який пройде з 27 по 31 червня у Клайпеді (Литва).

Олександр Золотов, Дмитро Серебряков та Маргарита Ляпка візьмуть участь у Чемпіонаті Європи з підводного орієнтування, який відбудеться у Берліні (Німеччина) з 31 серпня  до 6 вересня.

Нагадаємо, луганський велоспортсмен виграв кілька нагород Чемпіонату України.