росія розмістила загородзагони з кадирівців на кордоні однієї з областей
На кордоні із Харківщиною російська армія виставила загороджувальні загони кадировців.
Про це повідомив речник ОСУВ "Хортиця" Назар Волошин в ефірі телемарафону "Єдині новини".
"Є інформація, що вони будуть розміщувати ці підрозділи для підтримки перегрупування своїх військ", - заявив він.
Волошин розповів, що ворог дотримується тактики виставлення загороджувальних загонів з-поміж особового складу цього підрозділу "Ахмат".
"Звичайно, будуть розміщені вони десь на кордонах або поблизу кордонів із північчю Харківщини", - пояснив речник ОСУВ "Хортиця".
За словами Волошина, росіяни виставляють загони на кордоні з Харківщиною, оскільки там росія зазнала втрат.
"Тому щоб підтримувати свої дії, окупант "змушений маневрувати резервами, переміщувати підрозділи в районі лінії нашого держкордону і поповнювати свої сили та засоби за рахунок резервів від повітряно-десантних військ рф і також 11 та 44 армійських корпусів рф", - зазначив Волошин.
Нагадаємо, що Кадиров зробив заяву про окупацію населеного пункту на Сумщині.
- 357 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 10:02 У Лісовій дачі - одне з найбільших поховань: що окупанти розповідають про вилучення тіл на Луганщині
- 09:00 ЛОВА: На окупованій Луганщині медична криза, а у школах проводять «олімпіаду» з військовим ухилом
- 08:36 росіяни атакували поблизу 12 населених пунктів на східних напрямках
- 19:00 Колишню посадовицю з Луганщини підозрюють у розтраті бюджетних коштів у сфері освіти
- 18:00 Сватівські лікарі приймають на базі гуманітарних хабів Луганщини в Івано-Франківську та Харкові
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Лісова дача»: для чого Сіверськодонецька МВА придбала комплекс на Закарпатті 08.01.2026 переглядів: 933
- Загинув військовий з Луганщини Ігор Орлов: його поховають у Львові 06.01.2026 переглядів: 712
- Окупанти скасовують соціальні виплати на Луганщині, - ЦНС 05.01.2026 переглядів: 469
- Стало відомо про загибель ще одного військового з Луганщини 06.01.2026 переглядів: 417


росіяни атакували поблизу 12 населених пунктів на східних напрямках
Окупанти затримали рубіжанина та звинувачують у нібито скоєнні воєнних злочинів
У Сіверськодонецьку не можуть розв'язати проблему з безпритульними собаками