До відома громадян
Відповідно до вимог п.3 статті 179 Податкового Кодексу України від 02.12.20100 №2755-VI платники податку - резиденти, які виїзджають за кордон на постійне місце проживання, зобов’язані подати до органу державної податкової служби податкову декларацію не пізніше 60 календарних днів, що передують виїзду.
Орган державної податкової служби протягом 30 календарних днів після надходження податкової декларації зобов’язаний перевірити визначене податкове зобов’язання, сплату належної суми податку і видати довідку про таку сплату та про відсутність податкових зобов’язань з цього податку, що подається до органів митного контролю під час перетину митного кордону і є підставою для проведення митних процедур.
Форма такої довідки затверджена наказом Міністерства фінансів України від 21.12.2012 року №1401. Порядок застосування цього пункту визначається Постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2010року №1243.
Консультації щодо отримання довідки про відсутність податкових зобов’язань можна отримати за телефоном 4-30-00 або за адресою: м.Сєвєродонецьк, вул..Енергетиків, 72.
- 2255 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:17 Поліцейські Луганщини евакуювали чоловіка з напівзруйнованої будівлі
- 18:00 Релокованому будинку сімейного типу з Луганщини благодійники передали зарядну станцію
- 17:00 Для луганських ВПО у Києві проводять заняття з йоги
- 16:00 Кремінська громада надала понад чверть мільйона гривень допомоги військовим
- 15:00 Окупований Сіверськодонецьк та передмістя залишилися без води
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Лісова дача»: для чого Сіверськодонецька МВА придбала комплекс на Закарпатті 08.01.2026 переглядів: 1112
- «До дому залишалось 16 кілометрів»: історія сіверськодончанина від фронту до керівництва коледжем на Одещині 09.01.2026 переглядів: 464
- Змінився граничний розмір доходу для надання допомоги на проживання ВПО 10.01.2026 переглядів: 456
- На утримання сіверськодонецьких КП витратили понад 15 млн грн 13.01.2026 переглядів: 447

Окупований Сіверськодонецьк та передмістя залишилися без води
Призер Ігор Нескорених з Луганщини отримав від президента орден «За мужність»
Гетманцев анонсував зміни щодо виплат допомоги дітям ВПО