Після загибелі жінки під обстрілами з прифронтових сіл Луганщини евакуювалися люди, - Лисогор
Минулого тижня у деокупованому Невському під обстрілами загинула жінка. Після цього звідти вирішили евакуюватися четверо місцевих жителів.
Про це у включенні в українському медіацентрі повідомив керівник Луганської ОВА Артем Лисогор.
Він зазначив, що ситуація доволі важка, бо ворог постійно б’є з артилерії та авіації по деокупованих населених пунктах Луганщини, оскільки вони знаходяться поблизу лінії зіткнення.
“Є проблематика з тим, що там ще залишаються люди. Кожен день проводимо з ними бесіди… Однак є частина людей, яка не готова поки що виїжджати. Після останніх обстрілів – на жаль, минулого тижня загинула одна жінка – після цього четверо людей погодилися. Загиблу евакуювали, провели захоронення, її матір також виїхала. Зараз розмістили її в одному з наших закладів, де надають необхідний догляд”, – розповів він.
Також ворог обстрілює правоохоронців, які заїжджають у звільнені села та доставляють необхідні речі люди. Та б’є по логістичних шляхах, вишукуючи, де рухаються Збройні сили України.
За словами Лисогора, на ранок 24 червня у деокупованих селах Луганщини залишаються 48 людей. Тим, хто виїжджає звідти по медичну допомогу чи за отриманням пенсій, пропонують залишитися в більш безпечніших регіонах.
Нагадаємо, у Невському 14 червня під час ворожого мінометного обстрілу загинула 55-річна жінка. Вона знаходилася на городі та не встигла сховатися.
- 384 перегляди
Читайте також:
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Окупанти заявили про ексгумацію 230 тіл загиблих зі стихійних поховань під Сіверськодонецьком
- 17:00 Підозру отримали шестеро мешканців Луганщини – «керівників» окупаційних міськрад та райрад
- 16:00 Кремінянам виплатять майже мільйон гривень допомоги
- 15:02 “Це лише початок серії фейкових терактів з українською символікою”, – Спротив про вибух у Луганську
- 14:00 Луганчанка завоювала три медалі на чемпіонаті України з важкої атлетики
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На сході «Рубіж» взяв у полон представника народу кети з рф, його поселення знаходиться за понад 3 тис. км від України (ВІДЕО) 21.10.2025 переглядів: 2140
- “90% не ідентифіковані”: у мережі показали фото з місця масового поховання під Рубіжним 22.10.2025 переглядів: 1856
- Від поранень у шпиталі помер військовий з Луганщини 16.10.2025 переглядів: 1395
- Окупанти поповнюють підрозділи мобілізованими з Луганщини, – Волошин 20.10.2025 переглядів: 571