ЛОВА: Лисичанську призначили нового куратора з рф, у Старобільську не вирішують проблему зі сміттям
Окупанти змінили куратора Лисичанська від рф, бо проблеми міста не вирішені. У Старобільську – проблема із вивезенням сміття.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
Так, у захопленому навесні 2022 року Старобільську упродовж цього часу виникла гостра проблема із вивезенням сміття.
“Відповідні комунальні служби на папері створені, кому належить – отримують зарплату, але побутове сміття накопичується посеред вулиць. Сморід, що виник через червневу спеку, вкотре нагадав місцевим колаборантам про їхню бездіяльність. Ті, своєю чергою, організували черговий суботник і відзвітували у Луганськ про проведення показових громадських робіт. Втім, проблема залишається не вирішеною”, – сказано у повідомленні.
Вирішити існуючі питання лисичан приїхав новий куратор міст самопроголошеної “лнр”, які підшефні татарстану. Наразі він ознайомлюється з обсягом невиконаних, починаючи із 2022 року, завдань по відбудові. У місті відсутнє централізоване опалення, вимкнені мобільний зв’язок та інтернет, значні проблеми із водопостачанням та наданням інших комунальних послуг.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Сєвєродонецьк взявся «відбудовувати» регіон-лідер за кількістю аварійного житла у рф.
- 590 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 20:15 На Луганщині Сили безпілотних систем уразили РЛС «Небо СВ» та склади окупантів (ВІДЕО)
- 19:00 У Мінсоцполітики нагадали ВПО про важливість подання заяви на виплати до 1 червня
- 18:00 росія вибудовує системну модель вилучення майна на ТОТ, – правозахисники
- 17:00 СБУ повідомила про підозру 13 «депутатам муніципальних рад» на окупованій Луганщині
- 16:00 Багатодітній родині з Луганщини придбали будинок на Київщині
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодончанину Кирилу Ніжніку просять присвоїти звання Героя України (ПЕТИЦІЯ) 21.05.2026 переглядів: 4529
- У Сіверськодонецьку Сили оборони уразили підрозділ росіян, – Генштаб 20.05.2026 переглядів: 1761
- Сіверськодонецька МВА призупинила діяльність закладів дошкільної освіти міста 22.05.2026 переглядів: 1080
- Офіс Сіверськодонецької МВА у Києві зруйнований після атаки рф, – Бойко 21.05.2026 переглядів: 890


На Луганщині Сили безпілотних систем уразили РЛС «Небо СВ» та склади окупантів (ВІДЕО)
У Мінсоцполітики нагадали ВПО про важливість подання заяви на виплати до 1 червня
росія вибудовує системну модель вилучення майна на ТОТ, – правозахисники
