Активісти до Дня Конституції на окупованій Луганщині влаштовують флешмоб "Це – Україна"
На честь Дня Конституції України, 28 червня, рух "Жовта Стрічка" запрошує жителів тимчасово окупованих міст Луганської області взяти участь у флешмобі "Це – Україна".
Про це йдеться у телеграм-каналі “Жовтої Стрічки”.
“Наша акція покликана продемонструвати силу і непохитність нашого спротиву. Висловіть свою підтримку і приналежність до великої української родини, сфотографувавши стікер з надписом "Назва вашого міста – це Україна" на фоні символічних місць вашого міста”, – йдеться у повідомленні.
Щоб дізнатися, як максимально убезпечити себе під час акції – активісти пропонують писати сюди: @yellow_ribbon_zviazok.
Нагадаємо, раніше на окупованій Луганщині проукраїнські активісти зробили акцію протесту, поширивши жовті стрічки та патріотичні плакати.
- 522 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 20:15 На Луганщині Сили безпілотних систем уразили РЛС «Небо СВ» та склади окупантів (ВІДЕО)
- 19:00 У Мінсоцполітики нагадали ВПО про важливість подання заяви на виплати до 1 червня
- 18:00 росія вибудовує системну модель вилучення майна на ТОТ, – правозахисники
- 17:00 СБУ повідомила про підозру 13 «депутатам муніципальних рад» на окупованій Луганщині
- 16:00 Багатодітній родині з Луганщини придбали будинок на Київщині
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодончанину Кирилу Ніжніку просять присвоїти звання Героя України (ПЕТИЦІЯ) 21.05.2026 переглядів: 4537
- У Сіверськодонецьку Сили оборони уразили підрозділ росіян, – Генштаб 20.05.2026 переглядів: 1763
- Сіверськодонецька МВА призупинила діяльність закладів дошкільної освіти міста 22.05.2026 переглядів: 1080
- Офіс Сіверськодонецької МВА у Києві зруйнований після атаки рф, – Бойко 21.05.2026 переглядів: 890


На Луганщині Сили безпілотних систем уразили РЛС «Небо СВ» та склади окупантів (ВІДЕО)
У Мінсоцполітики нагадали ВПО про важливість подання заяви на виплати до 1 червня
росія вибудовує системну модель вилучення майна на ТОТ, – правозахисники
