Силовики окупантів у пріоритетному порядку заселятимуться у «віджаті» квартири
«Віджате» в українців житло першочергово надаватимуть представникам силових структур самопроголошеної «лнр». На в’їзді до Рубіжного перевірки тривають по декілька годин.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
Самопроголошена «народна рада лнр» ухвалила закон, згідно з яким місцеві колаборанти силових відомств та працівники соціальної сфери – у пріоритетному порядку претендуватимуть на безгосподарні житлові приміщення.
«Саме те житло, яке окупаційна влада наразі «націоналізує». Шукає порожні квартири луганчан, які евакуювалися та не повернуться упродовж 30 діб задля його переоформлення», - прокоментували у ЛОВА.
При в’їзді до Рубіжного загарбники ретельно перевіряють цивільне населення.
«Час від часу ці «безпекові заходи» перетворюються на показові. Рубіжани зазначають, що у такі моменти очікувати можна по п’ять годин», - розповіли у ЛОВА.
Нагадаємо, загарбники погрожують упродовж 30 діб «націоналізувати» житло луганчан, які не повернуться на окуповану території і не перереєструють нерухомість за російським законодавством.
- 585 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Рубіжани у Дніпрі висадили сосни у пам'ять про загиблих захисників
- 18:00 Нові підозри та три справи в суді: результати роботи прокуратури Луганщини за тиждень щодо колаборантів
- 17:00 Харченко призначив нового позаштатного радника
- 17:00 Від Лисичанська до Києва: як під час війни кондитерка Анна Пунтус відновила справу та відкрила новий бізнес
- 16:00 Уродженцю Луганщини В'ячеславу Паскалову просять присвоїти звання Героя України (ПЕТИЦІЯ)
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодонецьке КП уклало договір щодо придбання геокуполів на майже 6 млн грн 15.04.2026 переглядів: 1085
- На війні загинув захисник із Лисичанська Ростислав Козьменко 14.04.2026 переглядів: 997
- З трьома валізами з Луганська: як Anabel Arto відновив виробництво після двох релокацій 13.04.2026 переглядів: 921
- Переселенка з Лисичанська пече хліб на Закарпатті та планує відкрити власну пекарню 15.04.2026 переглядів: 888


Нові підозри та три справи в суді: результати роботи прокуратури Луганщини за тиждень щодо колаборантів
Харченко призначив нового позаштатного радника
Уродженцю Луганщини В'ячеславу Паскалову просять присвоїти звання Героя України (ПЕТИЦІЯ)