Луганські екологи направили допомогу для аеророзвідки
Опубліковано 30.06.2024 - 14:38
Чергову допомогу доставили луганські екологи до військовослужбовців 111 бригади, в якій проходить службу співробітник Державної екологічної інспекції у Луганській області.
Про це йдеться на сторінці інспекції у Facebook.
Цього разу на передову привезли телевізори великих діагоналей, які були необхідні для роботи аеророзвідки ЗСУ, а також різні смаколики для підтримки військових.
Нагадаємо, дружина полеглого луганського прикордонника Олександра Хаблака Юлія передала аеророзвідникам два дрони DJI Mavic 3 Thermal та Dji Mavic 3 Pro, які купила за власні кошти.
- 264 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Ще 29 військовим з Сіверськодонецької громади надали матеріальної підтримки на майже пів мільйона гривень
- 18:00 Переселенці можуть отримати будматеріали на ремонт житла на Київщині
- 17:22 Погода на п'ятницю: В одному регіоні України очікується зниження температури і грозові дощі
- 17:00 Луганській клінічній лікарні передали медобладнання від благодійників
- 16:16 Мерц вважає, що досягнення припинення вогню в Україні затягнеться на місяці
Найпопулярніші новини за тиждень:
- NRC відкриває прийом заявок на грошову допомогу постраждалим від війни: подробиці 16.05.2025 переглядів: 3358
- Окупанти хочуть вкласти понад 90 млрд рублів у захоплену Луганщину, щоб «заякорити» та «застовпити» там бізнес росіян 16.05.2025 переглядів: 2568
- Кабмін затвердив новий порядок компенсацій за розміщення ВПО 17.05.2025 переглядів: 1678
- На Київщині прощатимуться із загиблим поліцейським з Луганщини 21.05.2025 переглядів: 1200