Сєвєродончанин виборов перемогу на Чемпіонаті України з легкої атлетики

Сєвєродончанин Олег Кукота - викладач кафедри здоров’я людини та фізичного виховання факультету здоров’я СНУ ім. Даля - переміг на Чемпіонаті України з легкої атлетики.

Про це повідомляє пресслужба вишу.

Зазначається, що у Львові вперше за роки незалежності відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді, а також командний Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих і молоді, який відкриває дорогу на Олімпійські ігри у Парижі.

У змаганнях взяли участь майже пів тисячі спортсменів із 23 областей. Легкоатлети змагались у 20 різних дисциплінах.

Олег Кукота на чемпіонаті виборов перше місце у бігу на дистанції 110 м з бар'єрами з результатом 14,01 с.

Раніше повідомлялося, що Олег Кукота здобув золоту медаль на Кубку України з легкої атлетики у Львові.