Влада столиці спростувала чутки щодо відключень світла взимку: що відомо
Наразі розповсюджується чимало дезінформації щодо відключень. Зокрема й фейки про те, що майбутня зима буде дуже складною, а українцям слід запастися їжею.
Секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко спростував подібні чутки.
"Нам потрібно виконати домашнє завдання безпосередньо у своїх домівках. Перш за все – замінити лампочки на енергоощадні. Це закупівля відповідних павербанків, економія електроенергії…", - пояснив Бондаренко.
Водночас він заявив, що Україна готується до різних сценаріїв, але "апокаліпсису станом на зараз ніхто не планує".
Він зазначив, що ставати у черги в магазинах, запасатися водою чи якимись великими обсягами харчових продуктів наразі не потрібно.
Нагадаємо, що експерти зробили прогноз щодо відключень електроенергії взимку.
- 347 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 15:00 «Кожен день стає випробуванням»: як виживають без світла в окупованих Новодружеську та Привіллі
- 14:00 У Рубіжанський МВА новий начальник
- 13:00 Як працює клуб приємного спілкування для ВПО в Івано-Франківську
- 12:30 Вокалістка Рубіжанської школи мистецтв отримала нагороду на міжнародному конкурсі
- 12:00 СБУ повідомила про підозру ще 12-м окупантам, які воювали проти ЗСУ. Серед них луганчанин, який здався в полон
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Переховувала військових ЗСУ: окупанти засудили до 16 років колонії жительку Новоайдару 03.12.2025 переглядів: 816
- Від отриманих поранень помер 24-річний захисник з Луганщини 04.12.2025 переглядів: 671
- Луганська спортсменка Софія Лискун прийняла російське громадянство 03.12.2025 переглядів: 640
- Виплати та житло для ВПО, ідентифікація, бронювання, тарифи “Нової пошти”: що зміниться з грудня для українців 01.12.2025 переглядів: 584


У Рубіжанський МВА новий начальник
Студентка з Луганщини власноруч збирає безпілотники для українських військових
росіянам довелося направити на Луганщину «Профілактичний патруль» через брак медиків