Луганські важкоатлети вибороли 11 золотих медалей на чемпіонаті Україні

З 1 по 7 липня у Луцьку відбувався чемпіонат України серед юніорів до 20 років та молоді до 23 років з важкої атлетики. Четверо спортсменів команди Луганської області вибороли 12 медалей.

Про це повідомляє Луганська обласна школа вищої спортивної майстерності.

Так, Софія Наумова у ваговій категорії до 45 кг посіла три перших місця: у ривку – 59 кг, у поштовху – 70 кг, та у сумі – 129 кг.

Тетяна Буднікова у ваговій категорії до 45 кг також завоювала три золоті медалі: ривок – 62 кг, поштовх – 81 кг, сума – 143 кг.

Тетяна Андріященко у ваговій категорії до 81 кг виборола три перших місця: ривок – 65 кг, поштовх – 86 кг, сума – 151 кг.

Марк Лєванзов у ваговій категорії до 81 кг отримав такі результати: ривок – 3 місце (131 кг), поштовх – 1 місце (178 кг), сума – 1 місце (309 кг).

Тренують спортсменів К. Селіванов, М. Селіванов, В. Михайлов.

Нагадаємо, у другий день змагань чемпіонату з важкої атлетики, який триває у Луцьку, спортсменки з Луганщини вибороли чотири золотих та дві срібних медалі.