У Києві сьогодні прощатимуться із лисичанином Володимиром Сергієвським
9 липня у Києві попрощаються з уродженцем Лисичанська, військовим Володимиром Сергієвським (позивний «Ірландець»).
Про це повідомляє Лисичанська МВА.
Захисник ще у 2014 році вступив до лав ЗСУ, брав участь у бойових діях в зоні АТО. Після демобілізації переїхав до столиці, де влаштувався до Київського міського центру допомоги учасникам АТО та допомагав побратимам у питаннях психофізичної реабілітації та адаптації.
«З початку повномасштабного вторгнення Володимир із побратимами з 72-ї бригади зустрічав російські гвинтокрили поблизу Київської ГЕС, які летіли в бік Гостомеля, звільняв Ірпінь.
У червні 2022 року «Ірландець» разом з 72-ю бригадою тримав оборону Вуглегірської ТЕС. Під Бахмутом Володимир отримав поранення. Після одужання та реабілітації повернувся на передову, де продовжив захищати околиці Вугледара», - розповіли в адміністрації.
Загинув Володимир Сергієвський 4 липня 2024 року під час виконання бойового завдання на Курахівському напрямку (Донеччина).
Прощальна літургія та відспівування розпочнеться 9 липня 2024 у Михайлівському Золотоверхому соборі об 11:00. Прощання на Майдані - о 12:00. Військово-поховальний церемоніал на Алеї Слави (Лісове кладовище) відбудеться о 13:40.
Нагадаємо, на війні загинув 24-річний військовий родом з Лисичанська.
- 875 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 У столиці відкрили перший комунальний хаб підтримки ВПО та біженців
- 18:00 Прессекретар Луганського загону Олександр Трохимець: «Іноді було більше моментів, коли треба було вести вогонь, ніж...
- 17:00 Ще двом лисичанам призначили компенсацію першого внеску за програмою «єОселя»
- 16:00 У релокованому луганському виші обрали ректора
- 15:00 СБУ заочно повідомила про підозру тюремнику з окупованої Луганщини, який катував полонених
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «З реєстром повний треш»: у сіверськодончан є питання до прозорості розіграшу за житловою програмою 60+ 16.06.2026 переглядів: 1627
- Чому призупиняють роботу сіверськодонецьких шкіл і що буде з учителями та учнями 13.06.2026 переглядів: 1544
- Айдар, Щастя, Сіверськодонецьк: дрони Третього корпусу атакують логістику окупантів на Луганщині (ВІДЕО) 11.06.2026 переглядів: 1428
- Вночі в окупованому Сіверськодонецьку було гучно: що відомо 10.06.2026 переглядів: 1204


У столиці відкрили перший комунальний хаб підтримки ВПО та біженців
У релокованому луганському виші обрали ректора
СБУ заочно повідомила про підозру тюремнику з окупованої Луганщини, який катував полонених
