Сєвєродончани в окупації, виходячи на зв’язок з рідними, кожного разу ризикують, – Стрюк
В окупованому Сєвєродонецьку дотепер немає зв’язку. Людям, які хочуть подзвонити родичам на підконтрольну територію, доводиться виїжджати за межі міста. Вони ризикують тим, що телефони перевіряють окупанти.
Про це в ефірі Еспресо повідомив керівник Сєвєродонецької МВА Олександр Стрюк.
“Те, що стосується нашої громади, то люди, виходячи на зв’язок з рідними та близькими на підконтрольній території, кожного разу ризикують. Враховуючи, що у самому Сєвєродонецьку зв’язку немає, його мають лише привілейовані та наближені до окупаційної влади особи. Тож людям десь необхідно виїжджати у села на околиці, а втім, телефони перевіряють як у дорослих, так і у дітей”, – сказав він.
Стрюк також розповів, що житло сєвєродончан примусово відчужується, у деяких випадках цьому сприяють навіть колишні сусіди містян.
Нагадаємо, раніше керівник Сєвєродонецької РДА Роман Власенко повідомляв, що на окупованих територіях за будь-яке невірно сказане слово можна потрапити “на підвал”.
- 2338 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 10:00 Окремим категоріям рубіжанських педагогів встановили доплати з бюджету громади
- 09:08 Полонених на Донбасі громадян Китаю доправили у Київ, вони розповідають про службу в рф (ФОТО)
- 09:00 ЛОВА: Села під Сіверськодонецьком 2,5 роки без газу, Сватове закрили на в’їзд
- 08:31 Ворог атакує уздовж усієї лінії бойового зіткнення на Луганщині, - Лисогор
- 07:01 "Люди панікують": Трамп поставив на паузу підвищення мит, але посилив тариф проти Китаю до 125%
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти вимагають у містян надати доступ до їхніх квартир у Сіверськодонецьку. Якщо не буде власників, їх вскриють 04.04.2025 переглядів: 10295
- "Те, що зараз там відбувається, — дійсно ніби радянське минуле". Фотограф планує випустити зін зі світлинами про Старобільськ 06.04.2025 переглядів: 5623
- ВПО можуть отримати грошову допомогу на оренду житла: деталі нової програми 07.04.2025 переглядів: 5330
- «Місто-примара, ким заселятимуть?» Люди висловилися про стан старих районів Сіверськодонецька 04.04.2025 переглядів: 3989