Через скарги людей перевірять справедливість погодинних відключень у декількох областях, – Держенергонагляд
Держенергонагляд поглиблено перевірить застосування обленерго графіків погодинних відключень та справедливого розподілу електроенергії в областях.
Про це повідомив голова Держенергонагляду Руслан Слободян в ефірі телемарафону «Єдині новини».
«Держенергонагляд тримає на постійному контролі питання застосування графіків погодинних відключень. Ми уважно відстежуємо потік звернень громадян щодо несправедливого розподілу. І вже бачимо декілька областей, де, вочевидь, найближчим часом відбудеться поглиблена перевірка. На місцях буде вивчатись, як саме оператор системи розподілу дотримувався принципу соціальної справедливості під час розподілу електроенергії», – сказав Слободян.
Він зауважив, що наразі Дніпропетровщина у лідерах за кількістю скарг. Вочевидь поглиблена перевірка розпочнеться саме з цієї області, після чого відбудеться ще у 5 – 6 регіонах.
Голова зазначив, що графіків погодинних відключень можуть не дотримуватися через те, що на стабілізаційні відключення припадають аварійні, спричинені, зокрема, спекою.
«Водночас є обґрунтовані підозри, що деякі оператори системи розподілу (обленерго) не зовсім правильно застосовували графіки погодинних відключень. Це ми ретельно перевіримо. За результатами буде видано відповідні приписи про усунення порушень з рекомендаціями щодо подальшого їх уникнення», – пояснив Слободян.
Нагадаємо, раніше влада столиці спростувала чутки щодо відключень світла взимку.
- 248 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 На Луганщині збили ворожий розвідувальний дрон ZALA (ВІДЕО)
- 18:15 Трамп назвав Зеленського "диктатором без виборів"
- 18:00 Забезпечити більше гумпідтримки: у Червоному Хресті підписали меморандум для допомоги жителям Луганщини
- 17:15 В Україні у четвер в одному з регіонів очікується до -20 градусів морозу
- 17:00 Ще одна громада Луганщини збирає дані для оздоровлення дітей
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти заявили, що нібито з’явилися інвестори на хімічних виробництвах Сіверськодонецька 14.02.2025 переглядів: 4111
- На війні загинув 23-річний захисник з Лисичанська 13.02.2025 переглядів: 2819
- ЛОВА: у Сіверськодонецьку визнали безхазяйними вже понад 500 квартир та «націоналізовують» нежитлові приміщення 16.02.2025 переглядів: 2534
- “Дорога додому”. Сіверськодонецькі музиканти влаштували квартирник у гумхабі у Дніпрі 16.02.2025 переглядів: 1845