Сєвєродонецький гумхаб у Дніпрі розпочав видачу допомоги від МОМ
У гумхабі Сєвєродонецької громади у Дніпрі розпочали видачу допомоги від Міжнародної організації з міграції для ВПО Луганської області, які реєструвались у гугл-формі у квітні 2024 року.
Про це повідомляє Сєвєродонецька МВА.
Мешканці Луганської області, які зареєстровані у гумхабі Сєвєродонецької громади у Дніпрі з весни 2023 року, попередньо заповнили реєстраційну форму та які жодного разу не отримували допомоги від МОМ, отримають посуд, матраци, ковдри, постільну білизну, дитячій одяг.
Начальник Сєвєродонецької міської військової адміністрації Олександр Стрюк зустрівся з представниками Міжнародної організації з міграції та подякував за плідну співпрацю та постійну тривалу підтримку мешканців Сєвєродонецької громади та Луганщини.
Адреса хабу: Дніпро, пр. Петра Калнишевського, 27к.
Нагадаємо, з 1 по 5 липня 2024 року переселенцям з Луганщини видали 207 продуктових наборів у Сєвєродонецькому гумхабі в Дніпрі.
- 521 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 У столиці відкрили перший комунальний хаб підтримки ВПО та біженців
- 18:00 Прессекретар Луганського загону Олександр Трохимець: «Іноді було більше моментів, коли треба було вести вогонь, ніж...
- 17:00 Ще двом лисичанам призначили компенсацію першого внеску за програмою «єОселя»
- 16:00 У релокованому луганському виші обрали ректора
- 15:00 СБУ заочно повідомила про підозру тюремнику з окупованої Луганщини, який катував полонених
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «З реєстром повний треш»: у сіверськодончан є питання до прозорості розіграшу за житловою програмою 60+ 16.06.2026 переглядів: 1631
- Чому призупиняють роботу сіверськодонецьких шкіл і що буде з учителями та учнями 13.06.2026 переглядів: 1544
- Айдар, Щастя, Сіверськодонецьк: дрони Третього корпусу атакують логістику окупантів на Луганщині (ВІДЕО) 11.06.2026 переглядів: 1428
- Вночі в окупованому Сіверськодонецьку було гучно: що відомо 10.06.2026 переглядів: 1204


У столиці відкрили перший комунальний хаб підтримки ВПО та біженців
У релокованому луганському виші обрали ректора
СБУ заочно повідомила про підозру тюремнику з окупованої Луганщини, який катував полонених
