300 переселенців з Луганщини отримали ковдри, матраци та посуд. У дніпрі ВПО передали допоміжні засоби для пересування
У Новомосковську 300-м переселенцям з Луганщини видали ковдри, матраци та посуд від Міжнародної організації з міграції.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
У хабі Попаснянської громади у Новомосковську луганські ВПО отримали допомогу від МОМ.
300 родин внутрішньо переміщених осіб з Луганської області, які раніше заповнили відповідну гугл-форму та яких обрали представники організації, мали змогу отримати ковдри, матраци та набори посуду.
Також Сєвєродонецька МВА повідомила, що до Сєвєродонецького гумхабу у Дніпрі від БО БФ "Руки допомоги для України" надійшли допоміжні засоби для пересування - крісла колісні, а також медикаменти та теплий одяг.
Мешканці Луганщини, які потребують такої допомоги та зареєстровані у гумхабі Сєвєродонецької громади у Дніпрі, можуть звернутись до хабу з оригіналом і копією документа, що посвідчує статус ВПО.
Адреса: Дніпро, пр. Петра Калнишевського, 27к.
Графік роботи хабу: понеділок - п'ятниця з 10:00 до 15:00.
Нагадаємо, з 1 по 5 липня 2024 року переселенцям з Луганщини видали 207 продуктових наборів у Сєвєродонецькому гумхабі в Дніпрі.
- 748 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:00 Жителю Старобільська, який воював проти України, повідомили про підозру
- 16:00 Екоінспекція оцінила шкоду довкіллю від руйнування об'єктів у Сіверськодонецьку та Попасній
- 15:00 Луганчан запрошують на екскурсію Києвом (РЕЄСТРАЦІЯ)
- 14:09 У Сіверськодонецькій громаді запровадили виплати ветеранам за призові місця у спортивних змаганнях
- 13:00 Колаборанту, який допомагав окупантам перебудовувати транспортну систему Луганщини, дали 10 років тюрми
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На війні загинув військовий з Луганщини Ігор Меженський 11.08.2026 переглядів: 876
- У Сіверськодонецькій МВА розповіли, коли зможуть провести дорозіграш за кредитною програмою для ВПО 60+ 07.08.2026 переглядів: 653
- «Півторалітрова пляшка "Прозорої" може коштувати комусь життя». Андрій Єременко — про бої за Луганщину, відповідальність і повернення до цивільного життя 07.08.2026 переглядів: 619
- Бойко розповіла, що відбувається з житловим проєктом Сіверськодонецької МВА на Київщині 07.08.2026 переглядів: 588


Українські військові уразили чотири підстанції на Луганщині за півтора місяця
ЛОВА: У Сіверськодонецьку окупанти знову провалюють підготовку до зими
З мінометів та ствольної артилерії ворог завдав ударів на Луганщині
