москва перегруповує війська – в ISW розказали, де рф планує продовжити наступ
росія перекинула війська для ведення наступальних дій в районі Глибокого Харківської області. Зокрема в районі Вовчанська росіяни готуються до подальших наступальних дій.
Про це йдеться у звіті ISW (Інститут вивчення війни).
Зазначається, що бойові дії тривають у Вовчанську та поблизу Глибокого.
Так геолокаційні кадри, що були опубліковані 14 липня, показали: елементи чеченського 204-го полку спецпризначення "Ахмат" завдають ударів по українських військах на північному заході Вовчанська.
Це є доказам того, що українські підрозділи повернули собі деякі позиції в цьому районі.
Крім того, українське джерело повідомило, що Збройні сили відкинули росіян від села Сотницький Козачок.
Проте наразі ISW не може підтвердити цей звіт.
"Російське військове командування здійснює перегрупування військ для продовження наступальних дій на Харківському напрямку", - йдеться у звіті Інституту.
До того ж в українському оперативно-тактичному угрупованні "Харків" повідомили, що російське військове командування перекинуло підрозділи загарбників для ведення наступальних дій у районі Глибокого.
Тоді як в районі Вовчанська російські війська готують свої десантно-штурмові групи до нового наступу.
Зокрема російський військовий блогер стверджував, що Північне угруповання військ рф, яке відповідає за наступ на Харківському напрямку, налічує лише 30-70 тис. військовослужбовців.
А цього недостатньо для повноцінного прориву української оборони на глибину 40 км.
Нагадаємо, що у Deepstate оновили мапу та пояснили, де саме просунулась армія рф.
- 1656 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Луганські прикордонники зняли фільм про бойові дії у Серебрянському лісі – де дивитися
- 18:00 У Дніпрі є місця для поселення луганських ВПО – контакти
- 17:00 Луганські спортсмени увійшли до складу збірної України зі стрибків у воду на 2026 рік
- 16:04 Луганський пенсійний фонд замовив послуги “Нової пошти” на майже 100 тис. грн
- 15:00 Луганських поліцейських, які воюють, обіцяють додатково оснастити технікою
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Допомога ВПО, виплати на дітей і соцстандарти: що зміниться з 1 січня 2026 року 01.01.2026 переглядів: 885
- Зимова підтримка 6500: понад 370 тисяч українців вже отримали кошти 02.01.2026 переглядів: 665
- Після присвоєння ім'я Дзержинського школі у Сіверськодонецьку там ще відкрили й кадетський корпус 02.01.2026 переглядів: 545
- Перший заступник Харченка перед Новим роком отримав понад 150 тис. грн зарплати 04.01.2026 переглядів: 537


Луганські прикордонники зняли фільм про бойові дії у Серебрянському лісі – де дивитися
У Дніпрі є місця для поселення луганських ВПО – контакти
Луганських поліцейських, які воюють, обіцяють додатково оснастити технікою