Ворог формує на окупованих територіях спецзагони для фільтрації, - ЦНС
Опубліковано 16.07.2024 - 11:00
На тимчасово окупованих територіях загарбники створюють окремі загони при “мвс”, які відповідатимуть за фільтраційні дії місцевого населення.
Про це повідомляє Центр національного спротиву.
За інформацією ЦНС, саме ці загони перевірятимуть населення та техніку, а також “охоронятимуть” фільтраційні табори, де окупанти незаконно утримують українців, яких підозрюють у нелояльності.
“Фактично ТОТ перетворилися на в’язницю просто неба, де функціонують правила стратегічного об’єкта. Саме для підтримання та посилення цього стану й створюються окремі загони поліцаїв”, - йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, експравоохоронець, який проводив обшуки та фільтрацію на Луганщині, отримав підозру за чотирма статтями.
- 433 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:00 Жителю Старобільська, який воював проти України, повідомили про підозру
- 16:00 Екоінспекція оцінила шкоду довкіллю від руйнування об'єктів у Сіверськодонецьку та Попасній
- 15:00 Луганчан запрошують на екскурсію Києвом (РЕЄСТРАЦІЯ)
- 14:09 У Сіверськодонецькій громаді запровадили виплати ветеранам за призові місця у спортивних змаганнях
- 13:00 Колаборанту, який допомагав окупантам перебудовувати транспортну систему Луганщини, дали 10 років тюрми
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На війні загинув військовий з Луганщини Ігор Меженський 11.08.2026 переглядів: 875
- У Сіверськодонецькій МВА розповіли, коли зможуть провести дорозіграш за кредитною програмою для ВПО 60+ 07.08.2026 переглядів: 653
- «Півторалітрова пляшка "Прозорої" може коштувати комусь життя». Андрій Єременко — про бої за Луганщину, відповідальність і повернення до цивільного життя 07.08.2026 переглядів: 619
- Бойко розповіла, що відбувається з житловим проєктом Сіверськодонецької МВА на Київщині 07.08.2026 переглядів: 588


Українські військові уразили чотири підстанції на Луганщині за півтора місяця
ЛОВА: У Сіверськодонецьку окупанти знову провалюють підготовку до зими
З мінометів та ствольної артилерії ворог завдав ударів на Луганщині
