"...наша далекобійність має бути справедливою відповіддю на російський терор", – Зеленський про обстріл України "шахедами"
Президент України Володимир Зеленський прокоментував події минулої ночі.
Відповідну заяву він зробив у себе в соціальних мережах.
"Лише за одну цю ніч російська армія застосувала проти України майже 40 «шахедів». І важливо, що більшість із них збили наші захисники неба", - розповів президент.
Він пояснив, що щодобово російська авіація запускає понад сотню керованих бомб проти українських міст і сіл та фронтових позицій.
Тому країні потрібен надійний захист і від них.
Зеленський заявив, що це реально, якщо знищувати носії бомб – російську військову авіацію там, де вона є.
"Достатня наша далекобійність має бути справедливою відповіддю на російський терор. І кожен, хто нас у цьому підтримує, – підтримує захист від терору", - сказав політик.
Нагадаємо, що Зеленський розкрив деталі вбивства Фаріон.
- 377 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 10:58 Лише троє вчителів погодилися переїхати до самопроголошеної «лнр» з росії
- 09:35 Вчора на Лиманському напрямку росіяни атакували 14 разів
- 19:00 Громада Луганщини збирає дані про майбутніх першокласників для забезпечення рюкзаками
- 17:36 У Генштабі розповіли про ураження військового об'єкта росіян у районі Сіверськодонецька
- 17:00 Луганських підприємців запрошують на форум щодо відшкодування збитків, завданих війною
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «З реєстром повний треш»: у сіверськодончан є питання до прозорості розіграшу за житловою програмою 60+ 16.06.2026 переглядів: 2060
- Чому призупиняють роботу сіверськодонецьких шкіл і що буде з учителями та учнями 13.06.2026 переглядів: 1644
- На війні загинув сіверськодончанин Іван Білянський 16.06.2026 переглядів: 1063
- «Це атака на громаду»: Бойко прокоментувала інформаційну кампанію проти себе та МВА 15.06.2026 переглядів: 952


Лише троє вчителів погодилися переїхати до самопроголошеної «лнр» з росії
Вчора на Лиманському напрямку росіяни атакували 14 разів
У Генштабі розповіли про ураження військового об'єкта росіян у районі Сіверськодонецька
