Загинув ще один захисник з Луганщини
Опубліковано 28.07.2024 - 13:30
Стало відомо про загибель внаслідок військової агресії рф проти України уродженця Троїцької громади Дениса Філіпова.
Про це повідомляє Сватівська РДА.
“Старший сержант Денис Філіпов (позивний Філя) був інспектором прикордонної служби. Мужній, чесний, відповідальний воїн та надійний побратим – до останнього боронив кордони нашої Батьківщини, був вірний присязі та не зрадив свою рідну землю. Загинув 3 липня 2024 року”, – сказано у повідомленні.
Провели Дениса в останню путь 23 липня 2024 року в Одесі.
Нагадаємо, 25 липня у Делятинській громаді на Івано-Франківщині провели в останню путь військовослужбовця з Луганщини Аркадія Шолкова.
- 736 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 13:00 «Для всіх, хто працює з сучасним театром»: стартувала реєстрація на лабораторію «TRANSITION/ПЕРЕХІД»
- 12:00 Аналітики назвали кількість закритих з початку року підприємств з Луганщини та Донеччини
- 11:30 На Покровському напрямку загинув захисник з Рубіжного Бажен Панасенко
- 11:00 Окупанти судитимуть 44-річного бійця батальйону «Донбас»
- 10:00 «А скільки вже профукали життів?»: як у мережі відреагували на запуск локального зв’язку у Сіверськодонецьку
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Для чого топпосадовці роблять гучні заяви щодо ВПО та як формується уявлення про допомогу переселенцям 09.12.2025 переглядів: 1546
- На фронті загинув патрульний з Луганщини 09.12.2025 переглядів: 1051
- Колишню освітянку з Лисичанська засудили до 10 років тюрми за колабораціонізм 08.12.2025 переглядів: 975
- Гайдай служить рядовим у ЗСУ, а у корупційній справі є підозрюваним - ЗМІ 12.12.2025 переглядів: 887


На Покровському напрямку загинув захисник з Рубіжного Бажен Панасенко
«А скільки вже профукали життів?»: як у мережі відреагували на запуск локального зв’язку у Сіверськодонецьку
Противник атакував поблизу дев’яти населених пунктів на двох східних напрямках