Вибори в США: Трамп анонсував дебати з Гарріс
Кандидат у президенти Сполучених Штатів від Республіканської партії Дональд Трамп погодився на пропозицію Fox News провести дебати з віце-президентом США від Демократичної партії Камалою Гарріс 4 вересня.
Про це він повідомив у пості на Truth Social, про це пише Reuters.
"Правила будуть схожі на правила моїх дебатів із Сонним Джо, до якого його партія жахливо ставилася, але з повною аудиторією", - сказав Трамп, маючи на увазі чинного президента Джо Байдена.
Згідно з повідомленням екс-президента США, дебати відбудуться в місці, яке буде визначено пізніше.
Проте вони точно пройдуть в Пенсильванії – одному з ключових штатів, перемога у якому може допомогти вирішити долю виборів.
Станом на ранок 3 вересня незрозуміло, чи погодилася Гарріс на дебати та їхні умови.Зокрема представники її кампанії, як зазначили у виданні, не відповіли Reuters на запити про коментарі.
Нагадаємо, що Байден зняв свою кандидатуру з виборів.
А Камалла Гарріс офіційно оголосила себе кандидаткою у президенти США.
- 391 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 60 дітям однієї з громад Луганщини вручили новорічні подарункові набори
- 16:45 У ЛОВА провели четверте засідання щодо розробки Стратегії розвитку області до 2027 року
- 15:30 Сіверськодонецький ЦНАП запроваджує роботу віддаленого робочого місця адміністратора в Ужгороді
- 14:20 Воював проти ЗСУ під Сіверськодонецьком: бойовика "лнр" засудили до 15 років тюрми
- 13:00 Луганські прокурори надали допомогу військовим
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Пам'ять, яку намагалися стерти: що відомо про Різдво та його святкування на Луганщині 24.12.2025 переглядів: 3039
- В Одесі поховали поліцейського з Луганщини Ігоря Корнієвського 18.12.2025 переглядів: 795
- Ключові ризики та пріоритети: представили проєкт бюджету Сіверськодонецької громади-2026 19.12.2025 переглядів: 454
- На Одещині попрощалися з загиблим військовим з Луганщини 20.12.2025 переглядів: 424


У ЛОВА провели четверте засідання щодо розробки Стратегії розвитку області до 2027 року
Сіверськодонецький ЦНАП запроваджує роботу віддаленого робочого місця адміністратора в Ужгороді
Воював проти ЗСУ під Сіверськодонецьком: бойовика "лнр" засудили до 15 років тюрми