У Сєвєродонецьку русифікували меморіальну дошку Петру Новікову, - соцмережі
Окупанти русифікували пам’ятну дошку Заслуженому будівельнику України Петру Новікову у Сєвєродонецьку.
Про це пише телеграм-канал Kitsune/Сєвєродонецьк.
Стверджується, що загарбники оновили дошку на фасаді ПК “Будівельників” (Сєверодонецький міський Палац культури). Канал розмістив відповідне фото, датоване 31 липня 2024 р.
Меморіальну дошку одному з першобудівників Сєвєродонецька Петру Новікову відкрили там у жовтні 2017 року. Як видно з опублікованого фото, на новій дошці залишили ідентичний текст, але російською мовою.
Фото з відкриття, 2017 рік
Про життя Петра Новікова та його вклад у розвиток Сєвєродонецька можна прочитати у матеріалі “Сєвєродонецьк онлайн”.
Нагадаємо, у квітні 2023 року у Сєвєродонецьку демонтували постамент генералу Олександру Радієвському, який звільняв Сєвєродонецьк у липні 2014 року.
- 1107 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Звільнили директора департаменту цивільного захисту Луганської ОВА
- 18:31 На окупованій Луганщині створили ще один центр зомбування дітей, – Спротив
- 17:31 В Україні у середу прогнозують ідеальну температуру повітря
- 17:00 Реорганізовують дві санаторні школи Луганщини
- 16:53 Сікорський вважає війну рф проти України колоніальною: "Такі війни тривають близько 10 років"
Найпопулярніші новини за тиждень:
- NRC відкриває прийом заявок на грошову допомогу постраждалим від війни: подробиці 16.05.2025 переглядів: 3038
- Керівниця департаменту соцзахисту Луганської ОВА Поліщук пішла на пенсію 13.05.2025 переглядів: 1660
- Кабмін затвердив новий порядок компенсацій за розміщення ВПО 17.05.2025 переглядів: 1592
- Чому путін відмовився від переговорів із Зеленським: газета The Telegraph назвала три причини 15.05.2025 переглядів: 1015