Німеччина не проти, щоб Україна використовувала поставлену зброю для наступу на рф
Голова комітету з оборони у бундестазі Маркус Фабер заявив, що Україна має право використовувати зброю, поставлену Німеччиною, зокрема для нинішнього наступу ЗСУ на російську територію.
Про це пише DW.
"З нападом ha на Україну територія обох держав стає зоною бойових дій", - сказав політик Вільної демократичної партії в інтерв'ю медіагрупі Funke. Він додав, що застосування зброї регулюється положеннями міжнародного права.
"Україна сама розпоряджається переданою їй зброєю, це стосується всіх озброєнь, включаючи бойовий танк Leopard 2", - наголосив Фабер.
Нагадаємо, російське ЗМІ підрахувало, що Збройні сили України під час рейду до Курської області зуміли прорвати дві лінії фортифікаційних споруд, які влада рф збудувала за 2,5 роки війни, витративши 15 млрд рублів.
- 420 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 20:00 Захисникам з Лисичанської громади виплатять 690 тисяч гривень допомоги
- 19:00 Дружині захисника з Сіверськодонецька надали 150 тис. грн на бізнес
- 18:00 Луганська прокуратура закупила марок на понад 180 тис. грн
- 17:23 У Кремінській громаді оновили порядок компенсації за програмою «єОселя»: що змінилося
- 16:43 Дітям вразливих категорій Сіверськодонецької громади виплатили грошову підтримку до Дня Святого Миколая
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Гайдай служить рядовим у ЗСУ, а у корупційній справі є підозрюваним - ЗМІ 12.12.2025 переглядів: 952
- Кожен виїзд – як останній: інтерв’ю з бойовим медиком з Луганщини 12.12.2025 переглядів: 827
- Сіверськодонецький військовий потребує допомоги 12.12.2025 переглядів: 808
- Звільнився керівник ще одного з підрозділів ЛОВА 11.12.2025 переглядів: 754


Луганська прокуратура закупила марок на понад 180 тис. грн
На окупованій Луганщині у школярів масово фіксують стрептодермію, – ЦНС
В Одесі поховали поліцейського з Луганщини Ігоря Корнієвського