Ворог перетворює села Луганщини на руїни, у Макіївці жодного цілого будинку, - Лисогор
Прифронтові Невське та Макіївку росіяни минулої доби обстрілювали з артилерії різних типів та застосовували безпілотники. Двічі вдарили по Макіївці з реактивної системи залпового вогню.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
За словами очільника Луганщини Артема Лисогора, оборону українського війська противник безуспішно намагався прорвати поблизу цих двох населених пунктів та у Серебрянському лісі.
Лисогор також наголосив, що загарбники поступово перетворюють деокуповані села Луганщини на руїни.
“У Макіївці не вцілів жоден будинок. У Невському теж практично кожне домоволодіння зазнало пошкоджень різного ступеня. Останнім часом житло селян палає майже щодня. Учора в Невському стався черговий такий випадок”, – розповів він.
Також очільника ЛОВА додав, що 8 серпня вдалося доставити до Невського та Новолюбівки тижневий запас хліба.
Раніше повідомлялося, що в Невському через обстріли згоріли ще два будинки.
- 551 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Будівництво житла для ВПО: Харченко просить уряд посприяти громадам Луганщини
- 18:00 Медцентр із Сіверськодонецька у Дніпрі змінить адресу
- 17:05 У середу частину України накриють сильні зливи, в інші регіони прийдуть заморозки
- 17:00 Сіверськодончанам виплатили понад 100 тисяч гривень на лікування
- 16:41 Військову допомогу США Україні у березні зупиняв не Трамп, - Reuters
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Родом з Сіверськодонецька: містяни, чиї імена відомі за межами Луганщини 29.04.2025 переглядів: 3204
- Перші луганські ВПО заселилися до гуртожитків у Києві – як отримати місце 30.04.2025 переглядів: 2789
- Окупанти вдарили по техніці лисичан, яка задіяна у зведенні фортифікацій на Донеччині (ВІДЕО) 04.05.2025 переглядів: 2074
- У День прикордонника Луганщина втратила ще одного захисника 02.05.2025 переглядів: 1003