ЛОВА: на Луганщині забиратимуть паспорт рф за відмову стати на військовий облік
За відмову стати на військовий облік у самопроголошеній «лнр» забиратимуть російський паспорт. Без світла та води понад два роки живуть мешканці одного з районів Лисичанська.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
Уже підписали ухвалений у кремлі закон про позбавлення нещодавно набутого громадянства рф за відмову стати на військовий облік. Це стосується передусім жителів окупованих росією територій.
«Письмової відмови не потребують – достатньо виявити при перевірці відсутність свіжої позначки військкомату про взяття на облік. Водночас у регіонах рф таке порушення карається звичайним штрафом», – сказано у повідомленні.
Також у ЛОВА зазначили, що в Лисичанську окупанти понад два роки обіцяють відновити об’єкти інфраструктури, подати воду, світло та опалення.
«Не покращилося в них життя і з приходом «шефів» із татарстану. Лисичани, що живуть в районі склозаводу, досі не мають централізованої подачі води та електроенергії. Упродовж двох осінньо-зимових періодів радіатори теж залишалися холодними», – підсумували у ЛОВА.
Нагадаємо, з 1 січня 2025 року особи з паспортами громадянина України або самопроголошених “лнр” чи “днр” зможуть перебувати на території рф відповідно до вимог, що висуваються до іноземних громадян та осіб без громадянства.
- 575 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Діти Сіверськодонецької громади можуть відпочити в «Артеку»: деталі
- 18:00 Стало відомо про загибель ще одного захисника родом з Кремінної
- 17:00 Сили оборони вдарили по складах окупантів у Єпифанівці та Ровеньках, – Генштаб
- 16:00 Луганська обласна дитяча лікарня на Полтавщині відкрила реабілітаційне відділення
- 15:00 «Три вулиці на рік?»: у Сіверськодонецьку нібито почали відновлювати вуличне освітлення
Найпопулярніші новини за тиждень:
- 11 травня почнуть прийом заяв від сіверськодончан за програмою «Житло для ВПО 60+» 08.05.2026 переглядів: 1404
- На Тернопільщині попрощалися з загиблим захисником з Луганщини Ігорем Мелешком 10.05.2026 переглядів: 803
- Житло для ВПО за гривню та додаткова допомога на єОселю. Інтерв’ю з Русланом Горбенком 12.05.2026 переглядів: 776
- На війні загинув уродженець Луганщини Денис Привалов 14.05.2026 переглядів: 771


Стало відомо про загибель ще одного захисника родом з Кремінної
Сили оборони вдарили по складах окупантів у Єпифанівці та Ровеньках, – Генштаб
У Києві викрили співвласницю фірми, що працює з окупаційними структурами на Луганщині 
