Уряд Британії не дав Україні дозволу використовувати ракети Storm Shadow в Курській області, - The Telegraph
Уряд Великої Британії не дав Україні схвалення на використання ракет Storm Shadow в рамках наступу на Курськ.
Про це пише The Telegraph з посиланням на свої джерела в британському уряді.
Видання зазначає, що у той час як російські війська почали контратаки на Курській лінії фронту, президент України Володимир Зеленський сказав, що він "знову благає західних союзників дозволити використовувати ракети великої дальності глибоко в росії".
За його словами, він доручив представникам оборони та дипломатам "представити перелік необхідних дій з нашого боку для отримання дозволу від наших партнерів на використання зброї далекого радіусу дії для захисту нашої території".
"The Telegraph повідомляє, що уряд Великої Британії не дав Україні схвалення на використання ракет Storm Shadow в рамках наступу на Курськ. "Жодних змін не відбулося", - заявило джерело в уряді", - йдеться у статті.
Під час візиту до Великої Британії минулого місяця пан Зеленський лобіював у прем'єра Кіра Стармера зняття обмежень на використання боєприпасів, радіус дії яких становить близько 250 кілометрів.
Речник уряду сказав: "У позиції Великої Британії не відбулося жодних змін. Ми надаємо військову допомогу для підтримки чіткого права України на самооборону від незаконних нападів росії відповідно до міжнародного гуманітарного права. Ми чітко розуміємо, що обладнання, надане Великою Британією, призначене для захисту України".
Нагадаємо, голова комітету з оборони у бундестазі Маркус Фабер заявив, що Україна має право використовувати зброю, поставлену Німеччиною, зокрема для нинішнього наступу ЗСУ на російську територію.
- 252 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Військовим з Сіверськодонецької громади виплатили майже півтора мільйона гривень допомоги
- 18:00 Від поранень у шпиталі помер військовий з Луганщини
- 17:00 ЛОВА хоче закупити обласних відзнак на майже 350 тис. грн
- 16:00 Поліцейських Луганщини відзначили державними нагородами за службу у районах бойових дій
- 15:00 Відкрилося «Єдине вікно послуг» для підтримки ВПО, ветеранів та людей з інвалідністю
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Житло в іпотеку: як сіверськодончанка скористалася єОселею та допомогою МВА 10.10.2025 переглядів: 2279
- Для продовження виплат деяким категоріям ВПО необхідно до 1 листопада пройти ідентифікацію – кого стосується 13.10.2025 переглядів: 1009
- Енергоатом замовив у сіверськодонецького “Імпульсу” обладнання на понад 500 мільйонів гривень 13.10.2025 переглядів: 842
- У Сумській області загинув військовий з Луганщини 14.10.2025 переглядів: 842