Посадовицю військової адміністрації з Луганщини підозрюють у розтраті на закупівлі “мавіків”
Головній спеціалістці однієї з міських військових адміністрацій Сєвєродонецького району повідомили про підозру у розтраті майна в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем (ч. 5 ст. 191 КК України).
Про це повідомляє Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Східного регіону.
Слідство встановило, що жінка, яка є службовою особою та наділена певними повноваженнями, у жовтні 2023 року, проводячи закупівлі квадрокоптерів Mavic 3 Pro та Mavic 3Т для потреб військових частин, не забезпечила належне, обґрунтоване, економічне та ефективне визначення вартості товарів.
Такі дії, зазначили в прокуратурі, призвели до свідомо умисного завищення цін і завдали місцевому бюджету збитків на загальну суму 1 294 186 грн.
“Наразі вирішується питання про обрання їй запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Перевіряються інші особи причетні до злочину”, - йдеться у повідомленні.
Досудове розслідування веде слідчий відділ розслідування особливо тяжких злочинів СУ ГУНП у Дніпропетровській області за оперативного супроводу УСР в Луганській області ДСР НП України.
Нагадаємо, посадовцю Сєвєродонецької багатопрофільної лікарні загрожує до 12 років тюрми за розтрату коштів.
- 942 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Сіверськодончанин став переможцем Всеукраїнських змагань зі скелелазіння
- 18:00 400 посилок для соціально незахищених та 200 зимових комплектів для військових відправила Луганська ОВА
- 17:00 Попри холод та відсутність зв’язку. Окупанти вважають, що у Сіверськодонецьку нормальний освітній процес
- 16:00 Офіс Омбудсмана виявив в Закарпатті чергове приховане житло для ВПО, - Лубінець
- 15:00 «Регіонал» Єфремов, який живе в Москві, де у його родини апартаменти за $4 млн, отримав російський паспорт – «Схеми»
Найпопулярніші новини за тиждень:
- З 24-річним військовим з Сіверськодонецька Кирилом Ніжніком попрощалися на Черкащині 05.02.2026 переглядів: 1549
- З російського полону визволили військового медика з Луганщини 05.02.2026 переглядів: 1063
- В Одесі попрощаються з загиблим захисником з Луганщини Максимом Дегтярьовим 06.02.2026 переглядів: 717
- Переселенець з Луганщини збирав дані для повітряних атак рф, його затримала СБУ 06.02.2026 переглядів: 556


Попри холод та відсутність зв’язку. Окупанти вважають, що у Сіверськодонецьку нормальний освітній процес
Офіс Омбудсмана виявив в Закарпатті чергове приховане житло для ВПО, - Лубінець
«Регіонал» Єфремов, який живе в Москві, де у його родини апартаменти за $4 млн, отримав російський паспорт – «...