ЗСУ у Суджі на Курщині зірвали прапор рф і привезли гуманітарку росіянам (ВІДЕО)
ЗСУ привезли в Суджу Курської області гуманітарну допомогу, оскільки люди там заявляли, що почуваються покинутими.
Про це йдеться у репортажі ТСН з російського міста, яке тепер контролює Україна.
У сюжеті зазначається, що українські оборонці також зняли російський триколор з однієї з адмінбудівель у Суджі.
На в'їзді до міста залишилася спалена колона техніки армії рф, яка має російські номерні знаки та специфічні позначки ворога. Ця техніка рухалася у сторону українського кордону.
"Саме місто Суджа не сильно поруйноване. Більшість ушкоджень від авіабомб, які кидають самі ж росіяни. У підвалах будинків перебувають люди. Зараз українські військові беруть їх під свою опіку. Зокрема, привезли їм гуманітарну допомогу", - йдеться у репортажі.
Місцеві мешканці, які залишилися у місті, скаржаться, що їх не просто не вивезли, а взагалі - не повідомляли про евакуацію. Деякі з них тиждень перебувають у підвалах, звідки майже неможливо вийти через авіабомби. Люди кажуть, що в них залишилося критично мало їжі.
Зараз відомо близько 100 людей, які залишилися в Суджі. Крім дорослих, там є і діти. Місцеві мешканці дякують ЗСУ за допомогу та вважають, що володимир путін не проінформований про ситуацію в Курській області.
Зазначимо, що сьогодні вранці командир "Ахмат" Апті Алаудінов заявляв, що ЗСУ немає у місті Суджа.
Нагадаємо, 13 серпня в МЗС заявили, що Україна не зацікавлена забрати територію Курщини. Водночас в Україні зацікавлені захистити життя українських громадян, які страждають від російського терору, який здійснюється з районів Курської області.
- 402 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 У Лисичанському терцентрі ВПО можуть отримати послуги перукаря та швачки
- 18:00 Окупанти призначили нового “міністра інфраструктури та транспорту лнр”
- 17:03 В Україні у четвер очікується до +22 і прогримлять весняні грози
- 17:00 Прикордонники показали, як знищують ворога на Луганщині за допомогою дронів (ВІДЕО)
- 16:07 Рубіо відмовився сказати, що чекає на росію у разі її незгоди на перемир'я в Україні
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти хочуть знести будинок по Хмельницького у Сіверськодонецьку 05.03.2025 переглядів: 7004
- Підвищення пенсій: у ПФУ розповіли, скільки луганських пенсіонерів отримають оновлені виплати 05.03.2025 переглядів: 2283
- У Сіверськодонецьку окупанти неякісно відремонтували будинок 10.03.2025 переглядів: 2008
- В окупованому Сіверськодонецьку розберуть під’їзди однієї з багатоповерхівок 07.03.2025 переглядів: 1916