У Невському окупанти зруйнували ще один будинок
Опубліковано 18.08.2024 - 10:00
У прифронтовому Невському росіяни зруйнували ще один будинок, обстрілявши село з реактивних систем залпового вогню та артилерії.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
«Там вже не залишилося домоволодінь, які не зазнали різного ступеня пошкоджень. Деякі з них, де руйнування незначні, люди відновлюють і продовжують жити, попри щоденний ризик», – зазначив очільник Луганщини Артем Лисогор.
Минулої доби окупанти застосовували в бік звільнених населених пунктів артилерію та безпілотники – вдарили 100 разів.
Нагадаємо, начальник ЛОВА Артем Лисогор повідомляв, що села Луганщини окупанти “перетворюють на згарища”.
- 319 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 10:30 Після «ремонтів» у Сіверськодонецьку частина квартир непридатна для проживання
- 10:22 Ворожа атака на Запоріжжя: «шахеди» знищили склад з гуманітаркою
- 09:00 29 штурмів ворога на східних напрямках: зведення з фронту
- 19:00 Луганчанин Олександр Іванцов отримав звання Героя України
- 18:00 Коли у червні відкриється “гаряча лінія” обласного управління ПФУ: графік та контакти
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Це що за свавілля?». Сіверськодончани обурені вимогами окупантів 09.06.2025 переглядів: 7013
- Продовження "Павутини": ЗСУ уразили літаки на "Саваслейці" та завод з виготовлення антен для "шахедів" 09.06.2025 переглядів: 6305
- Окупанти визнали, що Луганщина палає. Але про Сіверськодонецьк мовчать 09.06.2025 переглядів: 3804
- ЛОВА: у Сіверськодонецьку за 100 рублів дають скористатися Wi-Fi, окупанти контролюватимуть норми здачі «ГПО» 08.06.2025 переглядів: 2207