Медсестра з Кремінщини здобула “бронзу” на всеукраїнських змаганнях з веслування
Кремінянка Ольга Валин здобула бронзову нагороду у складі жіночої команди на чемпіонаті України з веслування.
Про це повідомляє Кремінська міська рада.
Змагання з веслування на човнах «Дракон» відбулися у Житомирі на річці Тетерів та зібрали 300 найсильніших учасників з різних регіонів України.
«Ольга Валин, головна медсестра КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги», ще раз довела, що вона не лише професіонал у своїй справі, але й неперевершена спортсменка», – зазначили у міськраді.
Жінка виступала у номінаціях: змішаний клас та жіноча команда. У змішаному класі спортсмени посіли четверте місце, отримавши звання кандидатів у майстри спорту. Жіноча команда вперше в історії клубу виборола призове місце.
Минулого року Ольга стала чемпіонкою Європи на цих же змаганнях у Сербії.
Нагадаємо, сєвєродонецька спортсменка здобула чотири медалі на чемпіонаті Європи з плавання в ластах. Вона також встановила новий рекорд України серед юніорів.
- 511 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Кремінська МВА виділила ще 315 тис. грн на підтримку військових, ветеранів та їхніх родин
- 18:00 Сили оборони уразили склад пально-мастильних матеріалів на ТОТ Луганщини
- 17:00 Ще двом лисичанам призначили грошову компенсацію за програмою «єОселя»
- 16:00 В Україну репатріювали тіла 261 загиблого: триває ідентифікація
- 15:00 Програму житлових кредитів для ВПО 60+ із Сіверськодонецької громади продовжать, - Бойко
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На війні загинув військовий з Луганщини Ігор Меженський 11.08.2026 переглядів: 842
- В окупованому Сіверськодонецьку знесли ще одну багатоповерхівку (ФОТО) 06.08.2026 переглядів: 769
- У Сіверськодонецькій МВА розповіли, коли зможуть провести дорозіграш за кредитною програмою для ВПО 60+ 07.08.2026 переглядів: 639
- «Півторалітрова пляшка "Прозорої" може коштувати комусь життя». Андрій Єременко — про бої за Луганщину, відповідальність і повернення до цивільного життя 07.08.2026 переглядів: 608


Програму житлових кредитів для ВПО 60+ із Сіверськодонецької громади продовжать, - Бойко
Житло для сіверськодончан 60+: у Держмолодьжитлі визначили переможців дорозіграшу за програмою
До 180 тис. грн: ВПО Попаснянської громади можуть отримати компенсацію за житловим кредитом
