Пожежа в окупованому Сєвєродонецьку: від вуличного сміття загорівся будинок
В окупованому Сєвєродонецьку пожежа на смітнику перекинулася на житлову багатоповерхівку.
Про це повідомляють окупаційні ресурси.
Зазначається, що інцидент стався на проспекті Гвардійський.
“Сміття, що палало на прибудинковій території, стало причиною пожежі, яка охопила два балкони 5-поверхового будинку, також постраждали кондиціонери”, - йдеться у повідомленні.
Подібні випадки на окупованій Луганщині не поодинокі. Так, за інформацією з окупаційних джерел, у Луганську палаюче сміття перекинулося на автомобіль, що стояв поруч, та пошкодило його.
Також часто вогонь перекидається на житлові будинки та приватні подвір’я через палаючий сухостій. Так, окупаційне “мнс” розповіло про такі пожежі в окупованому Довжанському (Свердловському), Сорокинському (Краснодонському) районах, Первомайську, Кадіївці (Стаханові) та Брянці.
Нагадаємо, у липні зайнялася квартира в окупованому Сєвєродонецьку внаслідок несправності холодильника.
- 562 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 09:04 ЛОВА: Півсотні населених пунктів поблизу Сіверськодонецька четвертий рік без світла
- 08:54 Ворог залучив ствольну артилерію та БпЛА на Луганщині
- 19:00 Сіверськодончанам пропонують заселитися до МТП на Дніпропетровщині (КОНТАКТИ)
- 18:00 У Сіверськодонецьку люди тиждень без газу
- 17:00 У День захисників та захисниць сіверськодончани передали смаколики військовим у шпиталь
Найпопулярніші новини за тиждень:
- “Це нахабна брехня”: сіверськодончани прокоментували звіт пасічника путіну про 800 відновлених будинків у “Сіверськодонецькій агломерації” 24.09.2025 переглядів: 3874
- Нові правила перетину кордону, виплати ВПО та пенсії: на які зміни чекати українцям з 1 жовтня 29.09.2025 переглядів: 3009
- Керівниця департаменту комунікацій Луганської ОВА у вересні отримала понад 200 тис. грн зарплати 24.09.2025 переглядів: 1542
- Мешканцям забрати речі: окупанти знесуть ще чотири будинки у Сіверськодонецьку (АДРЕСИ) 29.09.2025 переглядів: 665