Сєвєродонецькі медики комплексно діагностують на “Постковід”: куди звертатися
У сєвєродонецькому КНП "Консультативно - діагностичний центр" розробили комплексне лабораторне дослідження щодо стану організму після перенесеного COVID-19.
Про це йдеться на сторінці Центру у Facebook.
“Враховуючи постковідні симптоми, ми розробили комплексне лабораторне дослідження, яке дозволить оцінити стан організму після перенесеного COVID-19 та визначити найбільш уражені органи та системи організму. Вчасно застосовані після отримання результатів аналізів терапевтичні заходи можуть дозволити поліпшити якість життя після COVID-19”, – наголосили у медзакладі.
За консультацією можна звернутися до лікаря-терапевта за адресою: м. Дніпро, вул. Бригадна, 11. Попередній запис на прийом за телефоном: 066 249 5669.
Довідка.
Пост-COVID-синдром – ознаки та симптоми, що виникають під час або після інфікування COVID-19, тривають понад 12 тижнів і не пояснюються іншим діагнозом.
“Часто пацієнтів із таким синдромом називають далекобійниками. Далекобійник (post-COVID long-hauler) – людина, у якої діагностовано COVID-19 та яка не повернулася до свого звичного стану здоров’я й функціонування через 6 місяців після перенесеного захворювання. За різними даними, “далекобійниками” стають від 10% до 50% осіб, які перенесли COVID-19”, - пояснили у консультативно-діагностичному центрі.
Раніше повідомлялося про те, які послуги можна отримати безкоштовно у сєвєродонецькому Консультативно-діагностичному центрі.
- 682 перегляди
Читайте також:
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 «Теплий ранок»: лисичанська художниця провела для ВПО на Франківщині майстер-клас з живопису
- 18:00 Окупанти заявили про ексгумацію 230 тіл загиблих зі стихійних поховань під Сіверськодонецьком
- 17:00 Підозру отримали шестеро мешканців Луганщини – «керівників» окупаційних міськрад та райрад
- 16:00 Кремінянам виплатять майже мільйон гривень допомоги
- 15:02 “Це лише початок серії фейкових терактів з українською символікою”, – Спротив про вибух у Луганську
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На сході «Рубіж» взяв у полон представника народу кети з рф, його поселення знаходиться за понад 3 тис. км від України (ВІДЕО) 21.10.2025 переглядів: 2156
- “90% не ідентифіковані”: у мережі показали фото з місця масового поховання під Рубіжним 22.10.2025 переглядів: 1999
- Від поранень у шпиталі помер військовий з Луганщини 16.10.2025 переглядів: 1397
- Окупанти поповнюють підрозділи мобілізованими з Луганщини, – Волошин 20.10.2025 переглядів: 578